Erzincan Valiliğinden yüz yüze eğitim açıklaması - Son Dakika

Erzincan Valiliğinden yüz yüze eğitim açıklaması

10.10.2020 14:57
Erzincan Valiliğinden yüz yüze eğitim açıklaması, System.String[]

Erzincan Valiliği, köy okullarındaki tüm sınıflarda yüz yüze eğitimin 12 Ekim Pazartesi başlayacağını bildirdi.

Erzincan Valiliği, köy okullarındaki tüm sınıflarda yüz yüze eğitimin 12 Ekim Pazartesi başlayacağını bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Vekili Mehmet Şerif Olcaş başkanlığında toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) kapsamında birçok tedbir kararı aldı.

Bu kapsamda, köy ve benzeri seyrek nüfuslu yerleşim yerlerindeki ilkokul, ortaokul ve imam hatip ortaokullarının bütün sınıf seviyelerinde Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı'nın aldığı karar doğrultusunda belirlenen haftalık ders çizelgelerinde yer alan derslerin tamamının yüz yüze eğitim yoluyla işlenmesi kararı alındı.

Ayrıca, merkez Başpınar, Büyükçakırman, Güllüce, Günebakan, Hancıçiftliği, Karadiğin, Değirmenköy, Beşsaray ilkokulları ile Gülhanım Celal Toraman, Mollaköy, Yalınca ve Beşsaray ortaokullarında derslerin tamamının hafta içi beş gün yüz yüze eğitim yoluyla işlenmesine karar verildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Erzincan Valiliğinden yüz yüze eğitim açıklaması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı Erdoğan Bayraktar'dan çok konuşulacak Muharrem İnce paylaşımı! Yeni kurulacak partiye mi katılıyor? 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti Son Dakika: Türkiye'de 23 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 144 kişi vefat etti, 5 bin 856 yeni vaka tespit edildi Güneşli havaları unutun! Kar geri geliyor, hafta boyunca sürecek Alman uzmandan FETÖ'nün "karanlık yapısı" konusunda uyarı: İlluminati tarikatından daha tehlikeli Ronaldo, Suudi Arabistan'dan gelen 53 milyon TL'lik reklam teklifini reddetti Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi