Merkez üssü Köprüköy olan 4,7 büyüklüğünde deprem oldu - Güvenlik kamerası - Son Dakika

Merkez üssü Köprüköy olan 4,7 büyüklüğünde deprem oldu - Güvenlik kamerası

22.11.2021 11:47

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), merkez üssü Erzurum'un Köprüköy ilçesi olan 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), merkez üssü Erzurum'un Köprüköy ilçesi olan 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi.

AFAD'ın internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 11.31'de, merkez üssü Erzurum'un Köprüköy ilçesi olan 4,7 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildi.

Deprem, 6,90 kilometre derinlikte gerçekleşti.

YORUMLAR
500
Erzurum'da deprem! 3.7'lik sarsıntı vatandaşı korkuttu Erzurum'da deprem! 3.7'lik sarsıntı vatandaşı korkuttu Deprem mi oldu? Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Bugün deprem mi oldu? 17 Ağustos AFAD ve Kandilli son depremler listesi! Deprem mi oldu? Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Bugün deprem mi oldu? 17 Ağustos AFAD ve Kandilli son depremler listesi! Elazığ'da 4 büyüklüğünde deprem Elazığ'da 4 büyüklüğünde deprem
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Merkez üssü Köprüköy olan 4,7 büyüklüğünde deprem oldu - Güvenlik kamerası - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement