Erzurum'da yapımı devam eden Çat yolu güzergahının son durumu ele alındı - Son Dakika

Erzurum'da yapımı devam eden Çat yolu güzergahının son durumu ele alındı

12.10.2020 16:09
Erzurum'da yapımı devam eden Çat yolu güzergahının son durumu ele alındı, System.String[]

Erzurum Valisi Okay Memiş ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Çat-Şehir Hastanesi Yolu iyileştirmesi inşaatı ve bağlantı yollarındaki çalışmaları yerinde inceledi.

Erzurum Valisi Okay Memiş ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Çat- Şehir Hastanesi Yolu iyileştirmesi inşaatı ve bağlantı yollarındaki çalışmaları yerinde inceledi.

Valilik toplantı salonunda, Vali Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Atatürk Üniversitesi Röktörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı ve ilgili kurum amirlerini katılımıyla projede gelinen son durum hakkında koordinasyon toplantısı düzenlendi.

Memiş başkanlığında yapılan toplantıda, kentin kara yolu ulaşım ağını genişletmek ve trafik yoğunluğunu aza indirmek için geliştirilen projeler arasında yer alan Çat-Şehir Hastanesi Yolu iyileştirmesi inşaatı, bağlantı yollarındaki çalışmalar ele alındı.

Toplantının ardından Memiş, Sekmen ve Çomaklı ile beraberindekiler yol yapım çalışmalarını sahada görmek amacıyla Çat yolu güzergahında incelemelerde bulundu.

Projenin özellikle yeni yapımı tamamlanan Erzurum Şehir Hastanesine ulaşımı kolaylaştırması ve bölgedeki trafik yükünü azaltması bekleniyor.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Erzurum'da yapımı devam eden Çat yolu güzergahının son durumu ele alındı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Buldukları iki açığı Instagram'a bildiren gençlere 50 dolar ödül teklif edildi İran'daki suikast Ortadoğu'yu karıştırdı! Netanyahu 2018'de Fahrizade için "Bu ismi unutmayın" demiş "İntihar etti" dediği eşi kurtuldu, gerçekler ortaya çıktı! Tecavüz edip başından vurmuş CNN Türk'teki tweet hatası alay konusu oldu! Canlı yayında Cemil Çiçekler karıştı Dağlık Karabağ'da hezimete uğrayan Paşinyan, sınırdaki altın madeni için Putin'den yardım istedi Son dakika: 2021'de MTV, trafik ve vergi cezaları yüzde 9,11 oranında artacak Yönetmen yardımcılığını bırakan genç kadın, memleketine dönerek annesiyle ejder meyvesi üretimine başladı Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu