Erzurum'da Yeni Yılın İlk Bebeği "Duru" Oldu - Son Dakika

Erzurum'da Yeni Yılın İlk Bebeği "Duru" Oldu

01.01.2012 02:00
Erzurum'da Yeni Yılın İlk Bebeği

Erzurum'da yeni yılın ilk bebeği, Nene Hatun Kadın Doğum Hastanesi'nde dünyaya geldi.

Erzurum'da yeni yılın ilk bebeği, Nene Hatun Kadın Doğum Hastanesi'nde dünyaya geldi.

Astsubay Deniz Yılmaz'ın eşi öğretmen Huriye Yılmaz, saat 00.05'te 3 kilo 775 gram ağırlığında, 52 santimetre boyunda bir kız bebek dünyaya getirdi.

Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açkılamada, 2012 yılının ilk bebeğini dünyaya getirmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, ikinci bebeğine kavuştuğunu söyledi.

İlk bebeğini kendisinin doğum gününde dünyaya getirdiğini belirten Yılmaz,

"İkinci bebeğim de babasının doğum gününden 5 gün sonra dünyaya geldi. Bizim için hem babaya doğum günü hediyesi hem de yeni yıl hediyesi oldu. Bebeğimin ismini berrak, saf anlamında 'Duru' koyduk" diye konuştu.

Yeni yılın herkese uğurlu olmasını dileyen Yılmaz, "Umarım benim için hayırlı bir yıl olur. Oğlum 40 derecelik yaz sıcağında dünyaya gelmişti, kızım da aksine çetin bir kış gecesinde dünya geldi. Umarım bizim için güzel olur" dedi.

Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi Başhekim Yardımcısı Sebahattin Ataoğlu da, 2012 yılının ilk bebeğinin kendi hastanelerinde dünyaya geldiğini belirterek, yeni yılın herkese uğurlu olmasını diledi.

- ERZURUM

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Erzurum'da Yeni Yılın İlk Bebeği 'Duru' Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sakatlığı bulunan Beşiktaşlı Gökhan Töre, Malatyaspor maçında oynayamacak Çamlıca Kulesi'nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel ışık gösterisi İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı Fransa'daki saldırı Müslümanlara nefret kusan siyasetçilere bahane oldu: İslamiyet'i topraklarımızdan silip atın Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı Muharrem İnce, partisi CHP'ye yüklendi: Her gün yeni bir skandal duyuyoruz Yağmur sonrası görsel şölen! Konyaaltı Sahili'nde oluşan ışık hüzmesini görenler telefonlarına sarıldı Slovakyalı şirket, üç dakika içerisinde otomobilden uçağa dönüşen araç geliştirdi