Son Dakika Haberleri: Erzurum'da Yeni Yılın İlk Bebeği "Duru" Oldu

Erzurum'da Yeni Yılın İlk Bebeği "Duru" Oldu

7 yıl önce

Erzurum'da yeni yılın ilk bebeği, Nene Hatun Kadın Doğum Hastanesi'nde dünyaya geldi.

Erzurum'da Yeni Yılın İlk Bebeği
Erzurum'da yeni yılın ilk bebeği, Nene Hatun Kadın Doğum Hastanesi'nde dünyaya geldi.

Astsubay Deniz Yılmaz'ın eşi öğretmen Huriye Yılmaz, saat 00.05'te 3 kilo 775 gram ağırlığında, 52 santimetre boyunda bir kız bebek dünyaya getirdi.

Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açkılamada, 2012 yılının ilk bebeğini dünyaya getirmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, ikinci bebeğine kavuştuğunu söyledi.

İlk bebeğini kendisinin doğum gününde dünyaya getirdiğini belirten Yılmaz,

"İkinci bebeğim de babasının doğum gününden 5 gün sonra dünyaya geldi. Bizim için hem babaya doğum günü hediyesi hem de yeni yıl hediyesi oldu. Bebeğimin ismini berrak, saf anlamında 'Duru' koyduk" diye konuştu.

Yeni yılın herkese uğurlu olmasını dileyen Yılmaz, "Umarım benim için hayırlı bir yıl olur. Oğlum 40 derecelik yaz sıcağında dünyaya gelmişti, kızım da aksine çetin bir kış gecesinde dünya geldi. Umarım bizim için güzel olur" dedi.

Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi Başhekim Yardımcısı Sebahattin Ataoğlu da, 2012 yılının ilk bebeğinin kendi hastanelerinde dünyaya geldiğini belirterek, yeni yılın herkese uğurlu olmasını diledi.

- ERZURUMÇadırda Elektrik Akımına Kapılan 14 Kurbanlık Büyükbaş, Telef Oldu Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı, Belediye İşlerinde Dolar Kullanmayı Yasakladı

Tarlada 'Altın Vuruş' Yapan Genç Hayatını Kaybetti