Eşinden yeni ayrılan adam, kafasından vurulmuş halde bulundu - Son Dakika

Eşinden yeni ayrılan adam, kafasından vurulmuş halde bulundu

22.10.2021 08:17

Eşinden kısa bir süre önce ayrılan ve daha sonra İstanbul'dan ayrılıp Zonguldak'a yerleşen 45 yaşındaki Hacı Doğan, kafasından vurulmuş halde bulundu. Doğan'ın ölüm nedeni yapılacak incelemenin ardından kesinleşecek.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Kışla Mahallesi Potbaşı Sokak'ta gece saatlerinde yaşanan olayda, iddiaya göre İstanbul'da yaşayan ve eşinden ayrılarak Ereğli'ye yerleşen Hacı Doğan'dan haber alamayan yakınları polise haber verdi.

Eşinden yeni ayrılan adam, koltuğunda kafasından vurulmuş halde bulundu


OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETMİŞ

İtfaiye ekiplerinin yardımıyla eve giren ekipler, Doğan'ı koltuğunda kafasından vurulmuş olarak buldu. Doğan'ın, sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde yaşamını yitirdiği tespit edildi.

Eşinden yeni ayrılan adam, koltuğunda kafasından vurulmuş halde bulundu

ÖLÜM SEBEBİ ARAŞTIRILIYOR

Yapılan incelemenin ardından Ereğli Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Doğan'ın kesin ölüm sebebinin yapılacak incelemenin ardından ortaya çıkacağı öğrenildi. Doğan'ın ölümüyle ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Eşinden yeni ayrılan adam, kafasından vurulmuş halde bulundu

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Eşinden yeni ayrılan adam, kafasından vurulmuş halde bulundu - Son Dakika


YORUMLAR (2)
  • Emre Can Bulut: Tahmininizi neye dayanarak yaptınız ölen kişi akrabam oluyor o yüzden soruyorum 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika

Numan Kurtulmuş, vatandaşı heyecanlandırdı: Herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacaktır 21:47 Numan Kurtulmuş, vatandaşı heyecanlandırdı: Herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacaktır
Mersin'de gerçekleşen CHP mitingindeki kalabalık yüksek bir noktadan kameralara kaydedildi 18:19 Mersin'de gerçekleşen CHP mitingindeki kalabalık yüksek bir noktadan kameralara kaydedildi Tenekeyi bıçak gibi kesti! İşte Türkiye sahillerini istila eden balığın çene gücü 17:54 Tenekeyi bıçak gibi kesti! İşte Türkiye sahillerini istila eden balığın çene gücü AK Partili Mahir Ünal açılışa katılımın az olduğunu gördü ve 15:16 AK Partili Mahir Ünal açılışa katılımın az olduğunu gördü ve "Zaten kimse gelmemiş ki" dedi Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na TÜİK tepkisi: Buralar ciddi kurumlardır, senin gibi ciddiyetsiz değil 14:53 Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na TÜİK tepkisi: Buralar ciddi kurumlardır, senin gibi ciddiyetsiz değil Haluk Bilginer, Cübbeli Ahmet Hoca'nın sözlerinden şarkı yaptı: Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni... 13:20 Haluk Bilginer, Cübbeli Ahmet Hoca'nın sözlerinden şarkı yaptı: Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni... Guinness sorusu Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Yarışmacı joker kullanmasına rağmen elendi 12:32 Guinness sorusu Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Yarışmacı joker kullanmasına rağmen elendi Barbaros Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yeni bir yüz: Emir Benderlioğlu 12:13 Barbaros Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yeni bir yüz: Emir Benderlioğlu
Advertisement