Eski Beşiktaşlı Boateng, model eşi Melissa Satta ile yollarını ayırdı - Son Dakika

Eski Beşiktaşlı Boateng, model eşi Melissa Satta ile yollarını ayırdı

24.11.2020 19:50
Eski Beşiktaşlı Boateng, model eşi Melissa Satta ile yollarını ayırdı, System.String[]

Evliliklerinde birçok kez kriz yaşayan Beşiktaş'ın eski futbolcusu Kevin Prince Boateng ile model eşi Melissa Satta boşandı.

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Kevin Prince Boateng ile model eşi Melissa Satta'nın evlilikleri sona erdi.

Geçtiğimiz yıl ayrılığın eşiğine gelen ve birkaç süren kriz sonrası oğulları Maddox için yeniden barışarak ilişkilerini devam ettiren ikili, geçen sürede yeni bir kriz daha yaşamışlardı.

İtalyan basınında yer alan habere göre yaşanan krizin nedeni henüz bilinmezken ikiliden bununla ilgili bir yalanlama gelmemişti. 2016 yılında evlenen Boateng ile Satta'nın Maddox adında bir oğulları var. Ganalı futbolcunun ilk evliliğinden de Jermaine-Prince adında bir oğlu bulunuyor.

BEŞİKTAŞ'TA 6 AY FORMA GİYDİ

Şimdilerde İtalya Serie B takımlarından Monza'da forma giyen Kevin Prince Boateng, 2019-2020 sezonunun devre arasında Beşiktaş'a transfer olmuş ve sezon sonu siyah beyazlı kulüpten ayrılmıştı.

Eski Beşiktaşlı Boateng, model eşi Melissa Satta ile yollarını ayırdı

Son Dakika Spor Eski Beşiktaşlı Boateng, model eşi Melissa Satta ile yollarını ayırdı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Ayasofya'da çıplak poz veren mankenden özür geldi Hindistan'da tapınaktan çıkanları patisiyle kutsadı Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildi Tartıştığı babaannesini öldüren genç, polise teslim oldu Yeşilçam'ın emektar ismi Oktay Yavuz, 78 yaşında hayatını kaybetti Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım