Eski eşini öldürdüğünü soğukkanlılıkla anlattı: Erkeklerin numaralarını kadın ismiyle kaydetmiş - Son Dakika

Eski eşini öldürdüğünü soğukkanlılıkla anlattı: Erkeklerin numaralarını kadın ismiyle kaydetmiş

23.10.2020 13:52
Eski eşini öldürdüğünü soğukkanlılıkla anlattı: Erkeklerin numaralarını kadın ismiyle kaydetmiş, System.String[]

Denizli'de birlikte yaşadığı eski eşini öldüren Ali Rıza Katıdaş, eşinin telefonuna erkeklerin numaralarını kadın ismiyle kaydettiğini belirterek "Tartıştıktan sonra eşim Denizli'ye gitti. Ben de yanıma bıçak alıp Denizli'ye gittim. Ona sinirlendiğim için bıçakladım" dedi.

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde, diyaliz tedavisinden çıkan eski eşi Naime Caylan'ı (36) sokak ortasında bıçaklayarak öldüren Ali Rıza Katıdaş'ın (53) yargılanmasına başlandı. Müebbet hapis istemiyle tutuklu yargılanan Katıdaş, haksız tahrik indiriminden faydalanmak istediğini söyledi.

Olay, 19 Ağustos'ta, Merkezefendi Mahallesi'ndeki diyaliz merkezi önünde meydana geldi. Antalya'da yaşayan böbrek hastası 1 çocuk annesi Naime Caylan, 11 yıl önce anlaşmalı olarak boşandığı, ancak birlikte yaşadığı Ali Rıza Katıdaş ile tartıştı. Sonrasında Naime Caylan, ağabeyinin yaşadığı Denizli'ye geldi. Haftada 3 kez diyalize girmesi gereken Caylan, tedavi olmak üzere Merkezefendi Mahallesi'ndeki diyaliz merkezine gitti. Caylan çıkışta, boşandığı Ali Rıza Katıdaş tarafından karın bölgesinden bıçaklandı. Katıdaş kaçarken, Caylan, kaldırıldığı Denizli Devlet Hastanesi'nde kurtarılamadı. Polis tarafından yakalanan Katıdaş, tutuklandı.

Eski eşini öldürdüğünü soğukkanlılıkla anlattı: Erkeklerin numaralarını kadın ismiyle kaydetmiş

"NUMARALARI ARADIM, ERKEKLER ÇIKTI"

Ali Rıza Katıdaş hakkında Naime Caylan'ın tasarlayarak öldürme suçundan müebbet hapis cezası istemiyle 6. Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı. Davanın ilk duruşmasında Naime Caylan'ın yakınları ve avukatları hazır bulundu. Tutuklu Ali Rıza Katıdaş ise cezaevinden SESBİS sistemiyle bağlandı.Mahkemede savunmasını yapan Katıdaş, eşini öldürdüğünü soğukkanlılıkla itiraf ederek, "Eşimin telefonunu kontrol ettiğimde konuştuğu erkeklerin numaralarını kadın isimleriyle kaydettiğini gördüm. Ben de numaraları aradım, erkekler çıktı. Tartıştıktan sonra eşim Denizli'ye gitmişti. Ben de yanıma bıçak alıp, Denizli'ye gittim. Ona sinirlendiğim için bıçakladım" dedi.

HAKSIZ TAHRİK İNDİRİMİNDEN YARARLANMAK İSTEDİ

Katıdaş, cinayeti tahrik altında işlediğini söyleyip, haksız tahrik indiriminden faydalanmak istediğini belirtti. Naime Caylan'ın yakınlarının avukatı Özlem Özkök ise, sanık Katıdaş'ın taammüden bu cinayeti işlediğini, polis merkezinde verdiği ifadelerden de açıkça anlattığı halde işlemiş olduğu suçun cezasını hafifletmek için eşinin başka erkeklerle görüştü yolunda beyanda bulunup haksız tahrik indiriminden faydalanmak istediğini, kabul edilmemesi gerektiğini söyledi. Dava ertelendi.

Eski eşini öldürdüğünü soğukkanlılıkla anlattı: Erkeklerin numaralarını kadın ismiyle kaydetmiş

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Eski eşini öldürdüğünü soğukkanlılıkla anlattı: Erkeklerin numaralarını kadın ismiyle kaydetmiş - Son Dakika

YORUMLAR (2)
  • dilaver: adamın dedikleride şayet dogruysa hak etmiş. evlenip ayrılmışlar ama yine aynı evi paylaşıyorlar bu ve bunlar gibinin niyeti boşanmıs gösterip devletten engelli anne baba maaşı dul maaşı derken devleti soymakla meşgul olanları iyice tespit etselerde misliyle geri alsalar Cevap Yaz 36 8 Yayından Kaldır

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Atama kararları Resmi Gazete'de Macron'dan skandal provokasyon! Peygamberimize hakaret içeren karikatürler kamu binalarına yansıtıldı Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi