Son Dakika Haberleri: Eski Sevgilisi Ahmet Kural'ın Takipsizlik Kararına İtiraz Eden Sıla'ya Mahkemeden Ret!

Eski Sevgilisi Ahmet Kural'ın Takipsizlik Kararına İtiraz Eden Sıla'ya Mahkemeden Ret!

2 ay önce

Şarkıcı Sıla, şiddet gerekçesiyle mahkemelik olduğu eski sevgili Ahmet Kural hakkındaki takipsizlik kararına itiraz etti. Hakimlik, Sıla'nın itirazını reddetti.

Sanatçı Ahmet Kural ile şarkıcı Sıla Gençoğlu arasında yaşanan tartışmaya ilişkin İstanbul 60. Asliye Mahkemesinde açılan davanın ilk duruşması 12 gün önce yapıldı.Sıla, eski sevgilisi Ahmet Kural hakkında 'adli yargılamayı etkileme teşebbüsü ve suç delillerini yok etme' suçundan verilen takipsizlik kararına itiraz etti. Hakimlik, Sıla'nın itirazını reddetti.

"DELİLLERİ YOK ETME, GİZLEME"

Sıla; bir haber bülteninde, üzerinde oynanmış görüntüler yayınlandığını ve bunların Ahmet Kural tarafından basına verildiğini iddia ederek savcılığa başvurmuştu. Kural hakkında, 'yargılamayı etkilemeye teşebbüs ve suç delillerini yok etme, gizleme' suçlamasıyla soruşturma açılmış ve takipsizlik kararı verilmişti.

KARAR YASAYA UYGUN

Savcılık, kararında videonun zaten sosyal medyada dolaştığını belirtti. Daha sonra Sıla, takipsizlik kararına itiraz etti. İstanbul Sulh Ceza Hakimliği'ne başvuran ünlü şarkıcının itirazı, kararın yasaya uygun olduğu gerekçesiyle hakimlik tarafından reddedildi.

Haber Yayın Tarihi : 19.03.2019 10:30 

YORUMLAR


İş Adamı Vasiyeti Üzerine Evinin Yanına Yaptırdığı Caminin Avlusuna Gömüldü TOKİ'nin Sosyal Konut Projesine 636 Bin 787 Kişi Başvuru Yaptı Mansur Yavaş, ABB'nin İnternet Sitesindeki Kapak Fotoğrafını da Değiştirdi