Eskrim - Son Dakika

Eskrim

25.10.2015 18:16
Eskrim, System.String[]

Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından Eskişehir'de düzenlenen "Gençler Flöre Açık Turnuva" sona erdi.

Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından Eskişehir'de düzenlenen "Gençler Flöre Açık Turnuva" sona erdi.

Çamlıca Kemal Unakıtan Spor Salonu'nda dün başlayan ve 72 eskrimcinin katıldığı turnuvanın son gününde erkekler ferdi karşılaşmaları yapıldı. Erkeler ferdi müsabakalarında 37 eskrimci finale çıkmak için mücadele etti.

Turnuvanın finalinde Engin Batuhan Menküer ve Turhan Berke Külcü  karşılaştı. Müsabayı 15-8'lik skorla kazanan Menküer, altın madalyanın sahibi oldu. Turnuvada, Turhan Berke Külcü gümüş madalya, Muhammed Ege Coşkun ve Fatih Güneş ise bronz madalya kazandı.

Dereceye giren eskrimcilere ödüllerini Türkiye Eskrim Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Uykun ve Anadolu Üniversitesi (AÜ) İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr Mehmet Başar takdim etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eskrim - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Bakanlık, 'güvensiz' olarak tespit edilen 41 maske markasını yayınladı Bakanlık, 'güvensiz' olarak tespit edilen 41 maske markasını yayınladı