Eşme'de İmar Planı Bilgilendirme Toplantısı - Son Dakika

Eşme'de İmar Planı Bilgilendirme Toplantısı

12.01.2012 11:21
Eşme'de İmar Planı Bilgilendirme Toplantısı, System.String[]

Eşme yerleşiminin imar planları su kirliliği kontrolü yönetmenliğindeki kısıtlayıcı hükümlerinden dolayı bugüne kadar imar planları yapılamamıştı.

Kocaeli Büyükşehir ve Kartepe Belediyelerinin ısrarlı çalışmaları sonucu önce nazım ardından uygulama imar planları nihayet onaylanarak kesinlik kazanmıştır. Bu nedenle de Kartepe Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü, Eşme yerleşimi 1/1000 ölçekli uygulama imar planı tanıtımı ve bilgilendirmesini yapmak üzere bölge halkı ile bir araya gelecek. 12 Ocak 2012 Perşembe günü saat 19.00'da Eski Eşme Mahallesi'nde Fehmi Kılıç'a ait kıraathanede gerçekleşecek toplantıya Eşmelilerin yoğun katılım göstermesi bekleniyor.

Kartepe İlçesi Eşme yerleşimi 1/1000 ölçekli uygulama imar planı Kartepe Belediye Meclisi'nde onaylandıktan sonra 5216 sayılı yasa gereği 15.12.2011 tarih ve 684 sayılı kararı ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde görüşülüp onaylanmıştır. Kesinleşen uygulama imar planlarının halk tarafından daha iyi anlaşılıp vatandaşın kafasında yer alan sıkıntıların çözümünün sağlanması amacıyla halkı bilgilendirmeye devam ediyor. Kartepe Belediyesi, Eşme bölgesinde halkın ayağına giderek vatandaşa uygulama imar planlarını anlatarak bilgilendireceği ve taleplerini alacak. 12 Ocak 2012 Perşembe günü Eski Eşme Mahallesi'nde Fehmi Kılıç'a ait kıraathanedeki toplantıya bölge sakinleri davetli.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Eşme'de İmar Planı Bilgilendirme Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika! Bakan Pakdemirli: Şu anda aktif olan yangınlarda iyiye gidiş var, 57 nokta kontrol altına alındı 10:31 Son Dakika! Bakan Pakdemirli: Şu anda aktif olan yangınlarda iyiye gidiş var, 57 nokta kontrol altına alındı Marmaris'teki yangını başlatan çocukların ifadeleri ortaya çıktı: Kitap yakıyorduk, bir anda alev çoğaldı 10:28 Marmaris'teki yangını başlatan çocukların ifadeleri ortaya çıktı: Kitap yakıyorduk, bir anda alev çoğaldı Sarıklı görüntüleriyle gündem olan Tuğamiral Mehmet Sarı görevden alındı 10:17 Sarıklı görüntüleriyle gündem olan Tuğamiral Mehmet Sarı görevden alındı
25 yaşındaki Şahin itfaiyeye su taşırken can verdi! Son paylaşımı yürek parçaladı 10:13 25 yaşındaki Şahin itfaiyeye su taşırken can verdi! Son paylaşımı yürek parçaladı Türkiye'yi alev topuna çeviren bu yangınlar nereden çıktı? Uzmanlar iki ihtimal üzerinde duruyor: İklim krizi ve sabotaj 10:01 Türkiye'yi alev topuna çeviren bu yangınlar nereden çıktı? Uzmanlar iki ihtimal üzerinde duruyor: İklim krizi ve sabotaj Yanan ormanların yeniden ağaçlandırılması için birçok ünlü isim Tema Vakfı'na bağış yapmaya başladı 09:56 Yanan ormanların yeniden ağaçlandırılması için birçok ünlü isim Tema Vakfı'na bağış yapmaya başladı
Süreyya Yalçın, yanan ormanın dumanında poz verip paylaştı! Gelen tepkiler üzerine fotoğrafı kaldırdı 09:49 Süreyya Yalçın, yanan ormanın dumanında poz verip paylaştı! Gelen tepkiler üzerine fotoğrafı kaldırdı Sosyal medya bu iddia ile karıştı: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk istifa mı etti? 09:34 Sosyal medya bu iddia ile karıştı: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk istifa mı etti?
Advertisement