Evine giren baykuşla böyle poz verdi - Son Dakika

Evine giren baykuşla böyle poz verdi

11.01.2022 09:37

Evine giren baykuşla böyle poz verdi Artvin'de evinin penceresinden içeri giren baykuşu gören Osman Demir önce sevdi daha sonra yeniden doğaya bıraktı.

Evine giren baykuşla böyle poz verdi

ARTVİN - Artvin'de evinin penceresinden içeri giren baykuşu gören Osman Demir önce sevdi daha sonra yeniden doğaya bıraktı.

Artvin'in Borçka ilçesinde yaşayan Osman Demir, evini havalandırmak için pencereyi açtığı sırada evine baykuş girdi. Baykuşu gören Demir, ne yapacağını şaşırdı. Biraz bekledikten sonra baykuşu yakalayarak incelemeye başladı. Oldukça ilginç görünüme sahip baykuşu incelediği sırada göz göze gelince cep telefonuyla kayıt altına almaya başladı. Bir eliyle baykuşu tutan diğer eliyle cep telefonuyla kayıt alan Demir, baykuşu sevdikten sonra evinin penceresinden doğaya bıraktı.

YORUMLAR
500
Yusufeli'nde İşhan köyünün yeni yerleşim yerine taşınma süreci başladı Yusufeli'nde İşhan köyünün yeni yerleşim yerine taşınma süreci başladı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Evine giren baykuşla böyle poz verdi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement