Evrim Keklik'ten "Survivor All Star'a katılır mısın?" sorusuna tek kelimelik yanıt - Son Dakika

Evrim Keklik'ten "Survivor All Star'a katılır mısın?" sorusuna tek kelimelik yanıt

Survivor 2020'nin dikkat çeken isimlerinin başında gelen Evrim Keklik, Instagram üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtlarken "All Star olsa katılmak ister misin?" sorusuna "Bakacağız" diyerek cevap verdi.

Karakteriyle Survivor 2020'nin en çok konuşulan isimlerinin başında yer alan Evrim Keklik, yarışmanın yorgunluğunu atmak için tatile çıktı. Instagram'da 613 bin takipçisi bulunan Keklik, tatil sürecinde takipçilerinden gelen soruları yanıtlarken All Star'la ilgili soruyu da pas geçmedi.

YARIŞMADAN SONRA 5 KİLO ALDI

Takipçilerinin merak ettiği her şeyi içtenlikle cevaplayan Evrim, "Survivor All Star olursa katılır mısın?" sorusuna "Bakacağız" yanıtını verdi. Survivor'da verdiği kilolarla dikkat çeken Evrim, yarışma bittikten sonra 5 kilo aldığını açıkladı.

Evrim Keklik, yarışmada aynı takımda yer almasına rağmen pek anlaşamadığı Nisa ile ilgili soruya da cevap verdi. Bir takipçisinin "Nisa mi Aycan mı? Hangisini seviyorsun" sorusunu paylaşan Keklik, "Aycan" cevabını verdi.

Evrim Keklik'ten 'Survivor All Star'a katılır mısın?' sorusuna tek kelimelik yanıt
Evrim Keklik'ten 'Survivor All Star'a katılır mısın?' sorusuna tek kelimelik yanıt

Evrim Keklik'ten Survivor All Star'a katılır mısın? sorusuna tek kelimelik yanıt

Haber Yayın Tarihi: 03.08.2020 10:30

Son Dakika Magazin Evrim Keklik'ten 'Survivor All Star'a katılır mısın?' sorusuna tek kelimelik yanıt - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (3)

Son Dakika

Son Dakika: Antalyaspor'da çok sayıda kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı! Beşiktaş maçı ertelenebilir Yunanistan'ın bir numaralı gündemi artık Türkiye değil ülkeyi vuran kasırga OECD tahminlerine göre Kovid-19'dan en az etkilenecek 3. ülke Türkiye Koronalı olduğu halde eğlenmeye gidip 710 kişiyi virüse maruz bıraktı, tutuklanabilir Türkiye'nin Kapalı Maraş hamlesi Yunan medyasında: Las Vegas yapacaklar Son Dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon ve dolar tahminini yükseltti Fas'ın Kantire şehrine yerleştirilen balık heykelleri erkek cinsel organına benzetildiği için yıkıldı Artık bir unvanı daha var! Milli Savunma Bakanı Akar, dede oldu