Excalibur PUBG Arena Turnuvası'nda büyük finale kalan son takımlar belli oldu! - Son Dakika

Excalibur PUBG Arena Turnuvası'nda büyük finale kalan son takımlar belli oldu!

04.05.2021 17:29
Excalibur PUBG Arena Turnuvası'nda büyük finale kalan son takımlar belli oldu!, System.String[]

Büyük Final 9 Mayıs 2021 Saat 13.00'da!

Excalibur PUBG Arena Turnuvası'nda büyük finale kalan son takımlar belli oldu. Türkiye'nin en büyük PUBG takımlarının kıyasıya rekabet içinde savaşacağı turnuvaya artık biraz daha yakınız.

Açık elemelerden Büyük Finale çıkmaya hak kazanan takımlar Türkiye'nin en iyileriyle 20.000TL ödül havuzlu turnuvaya katılma biletine artık sahipler. Bugün tamamlanan C ve D grubu maçlarıyla birlikte büyük finale adını yazdıran takımlar belirlendi. Biz de sizler için günün sonuçlarını derledik.

Excalibur PUBG Arena Turnuvası'nda büyük finale kalan son takımlar belli oldu!
Excalibur PUBG Arena Turnuvası'nda büyük finale kalan son takımlar belli oldu!

Turnuvanın elemelerinden çıkan son 4 takım ise Silencers, İzmir Spor, Imortal ve Cürüm oldu.

Turnuvaya direkt davet alan 8 takım ise şu şekilde:

1907 Fenerbahçe Espor

836 Pizza Locale

Digital Athletics

fastPay Wildcats

Karagümrük Espor

Kumiho Gaming

XFlow Esports

Other Side Esports

9 Mayıs 2021 Saat: 13: 00 tarihinde başlayacak büyük finalleri ise 10000Days ve Vicrains sunacak. Ayrıca katılımcıları ve izleyicileri bir çok sürpriz bekliyor. Tüm takımlara şimdiden başarılar!

Excalibur PUBG Arena Turnuvası'nda büyük finale kalan son takımlar belli oldu!

Kaynak: Playerbros

Son Dakika Gamegar Excalibur PUBG Arena Turnuvası'nda büyük finale kalan son takımlar belli oldu! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe taraftarından yönetime büyük tepki! Ülker Stadyumu'na çıkarma yapıp pankart astılar Fenerbahçe taraftarından yönetime büyük tepki! Ülker Stadyumu'na çıkarma yapıp pankart astılar Şampiyonluk kutlaması kazayla sonuçlandı: 5 yaralı Şampiyonluk kutlaması kazayla sonuçlandı: 5 yaralı Gedson Fernandes, Galatasaray'a veda etti Gedson Fernandes, Galatasaray'a veda etti Şampiyon Beşiktaş'tan, Galatasaray ve Fenerbahçe'ye gönderme: Oyun bitti çocuklar, şimdi gerçekler Şampiyon Beşiktaş'tan, Galatasaray ve Fenerbahçe'ye gönderme: Oyun bitti çocuklar, şimdi gerçekler İbrahim Tatlıses'in İbrahim Tatlıses'in "Davul gibi olmuşsun" sözleri sonrası hırs yapan Deniz Seki, iğne ipliğe döndü Medya devlerinin binasına vur emrini veren İsrailli subaydan küstah sözler: Peygambere salavat getir Medya devlerinin binasına vur emrini veren İsrailli subaydan küstah sözler: Peygambere salavat getir Ailesini rehin alan şahıs, babasını öldürdü! 3'ü jandarma 6 kişiyi de yaraladı Ailesini rehin alan şahıs, babasını öldürdü! 3'ü jandarma 6 kişiyi de yaraladı Vali Yerlikaya ile görüşen yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı uyardı: Sakın kapıları zorlamayın, yaptırımları ağır olacak Vali Yerlikaya ile görüşen yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı uyardı: Sakın kapıları zorlamayın, yaptırımları ağır olacak
Advertisement