Eylemci Çocuklardan Robocoplara Çikolata Öpücüğü - Son Dakika
Güncel

Eylemci Çocuklardan Robocoplara Çikolata Öpücüğü

Eylemci Çocuklardan Robocoplara Çikolata Öpücüğü

Uludere yakınlarında sınırın Irak tarafında, savaş uçaklarından atılan bombalarla 35 kişinin hayatını kaybetmesini protesto etmek için düzenlenen korsan gösteriye katılan çocuklara polisler çikolata dağıttı.

01.01.2012 15:42
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Şırnak'ın Uludere İlçesi'ne bağlı Ortasu Köyü yakınlarında sınırın Irak tarafında savaş uçaklarından atılan bombalarla 35 kişinin hayatını kaybetmesini protesto etmek için düzenlenen korsan gösteriye katılan çocuklara polisler çikolata dağıttı. Eylemci çocuklar da polisleri öperek onlara teşekkür etti.

Düztepe Semti'nde toplanan yaklaşık 300 kişilik bir grup, protesto gösteri düzenledi. Eylem nedeniyle bölgeye çok sayıda sivil ve resmi ekip sevk edildi. Grupta yüzlerini poşularla katan bazı kişilerin provokatif girişimleri sonuçsuz kaldı. Yaklaşık yarım saat süren eylem sonrası grup, olaysız dağıldı. Bu arada grubun içinde bulunan çocuklar, polisin toplanma yerine doğru geldi. Bunun üzerine polis, çocuklara çikolata dağıttı. Çikolatalardan kapmak isteyen çocuklar birbirleriyle yarıştı. Bazı çocuklar ise robocoplarla sohbet edip, gaz bombası ve mühimmatlarıyla ilgili soru sordu. Çocuklardan bazıları da robocoplara sarılıp öptü.

- Gaziantep

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Eylemci Çocuklardan Robocoplara Çikolata Öpücüğü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement