Fazla Şaapma Filmi - Son Dakika

Fazla Şaapma Filmi

18.03.2020 09:57
Fazla Şaapma Filmi, System.String[]

Fazla Şaapma filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Fazla Şaapma filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Sosyal medya fenomeni Ömür Özdemir'in hayat hikâyesini kaleme aldığı aynı isimli kitaptan sinemaya uyarlanan filmi Ahmet Kapucu yönetiyor.

Yönetmen: Ahmet Kapucu

Senaryo: Ömür Özdemir

Oyuncular: Ömür Özdemir, Hakan Meriçliler, Fırat Albayram, Ceyda Kasabalı

Filmin Türü: Komedi

Orijinal Adı: Fazla Şaapma

Yapımcı Firma: Sonkare Medya

Yapım Yılı: 2020

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: Chantier Films

Vizyon Tarihi: 17.04.2020

Fazla Şaapma Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Fazla Şaapma Filmi

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Fazla Şaapma Filmi - Son Dakika


Son Dakika

İsrail'deki üniversite araştırdı: Türk donanması, Doğu Akdeniz'deki en güçlü donanma İsrail'deki üniversite araştırdı: Türk donanması, Doğu Akdeniz'deki en güçlü donanma Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı