Fenerbahçe'nin gündemindeki Ze Luis Porto'da kalıyor - Son Dakika

Fenerbahçe'nin gündemindeki Ze Luis Porto'da kalıyor

26.09.2020 20:17

Fenerbahçe'nin kadrosuna katmayı planladığı Porto'nun forveti Ze Luis, takımda kalıyor. Portekiz ekibi, yıldız futbolcuya lisans çıkardı.

Transferin şampiyonu gözüken Fenerbahçe'de Samatta'nın ardından takıma katılacak ikinci forvet için adı geçen isimlerden Ze Luis, Porto'da kalıyor.

Portekiz ekibi, daha önce kadro dışı bıraktığı golcü oyuncuyu takıma dahil etti ve 2. hafta maçları öncesinde oyuncunun lisansı da çıkarıldı.

Porto'nun bu hamlesinin ardından oyuncuyu kadroda tutma kararı verdiği ve en azından bu transfer döneminde Ze Luis'in takımdan ayrılmayacağı yönünde yorumlar yapıldı.

Fenerbahçe, Ze Luis'i satın alma opsiyonuyla kiralamak için girişimler yapmıştı.

Fenerbahçe'nin gündemindeki Ze Luis Porto'da kalıyor

Son Dakika Spor Fenerbahçe'nin gündemindeki Ze Luis Porto'da kalıyor - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Op.Dr. Furkan Şengöz'den burun estetiği ameliyatının sağlığa 10 önemli faydası Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Azerbaycan ordusu 13 köyü daha Ermenistan'ın işgalinden kurtardı! Aliyev, Berde için intikam yemini etti Boşanmak istemeyen kadın, kocası ve akrabaları tarafından sokak ortasında dövüldü Sağlık çalışanları için siperlik üreten okul müdürü koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Sınav dönemi başlıyor, detaylar netleşti: Herkes okula gidecek, koronalı öğrenci izole ortamda sınava alınacak Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Son Dakika! Ermenistan ordusu Berde şehir merkezini vurdu: 21 kişi yaşamını yitirdi