Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Yıldırım, Sakarya'da - Son Dakika

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Yıldırım, Sakarya'da

27.09.2017 17:56
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Yıldırım, Sakarya'da, System.String[]

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve beraberindeki heyet, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ı ziyaret etti.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve beraberindeki heyet, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ı ziyaret etti.

Ziyarette, Aziz Yıldırım, Serdivan'ın turistik anlamda önemli bir konuma sahip olduğunu belirterek, Sapanca Gölü'nün Aşağıdereköy mevkinde 25 dönümlük alanda Su Sporları Merkezi kurmak istediklerini söyledi.

Kürek ve kano takımı için yapılması planlanan 25 dönümlük alanın tamamının şahıs arazisi olduğuna değinen Yıldırım, projenin hayata geçmesi noktasında Serdivan Belediyesi ile ortak hareket etmek istediklerini belirtti.

Başkan Alemdar da Sapanca Gölü'nün kuzey kıyısını su sporlarına kazandırması noktasında destek olmaya her zaman hazır olduklarını söyledi.

Görüşme sonrası Yıldırım, Alemdar'a forma hediye etti.

Ziyarette Eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan da yer aldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Yıldırım, Sakarya'da - Son Dakika


Son Dakika

Lunaparkta rezalet! Genç çift, bindikleri dönme dolapta cinsel ilişkiye girdi Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti İş makinelerinin bile ulaşamadığı köyde, evlerine kar tünelleriyle gidiyorlar İki arkadaş kafa kafaya verip Doğu Anadolu'nun en büyük tesisini kurdu! Aylık 20 ton mantar üretiyorlar ABD'li hava yolu şirketi United Airlines, 2020'de 7 milyar dolar zarar etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulan "Ekonomi ve hukukta reform" paketinde kritik başlıklar yer alıyor Joe Biden döneminde Türkiye-ABD ilişkisinin gidişatını beş başlık belirleyecek Kalp krizi geçirdiği düşünüldüğü için hastaneye kaldırılan kişinin sırtından vurulduğu anlaşıldı