Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu Talimatı Verdi: Nefes Aldırmayın

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu Talimatı Verdi: Nefes Aldırmayın

3 ay önce

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phliip Cocu, Beşiktaş derbisi öncesi yaptığı toplantıda, rakiplerine nefes aldırmamaları için öğrencilerine uyarılarda bulundu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, Beşiktaş'ta Medel'in cezası nedeniyle kendilerine karşı oynamamasını avantaj olarak görüyor.

Hollandalı çalıştırıcı, talebeleriyle yaptığı toplantıda, "Medel cezalı. En zayıf bölgeleri savunmanın önü. Top çıkarmakta zorlanacaklar. O bölgede rakibe nefes aldırmayın" dedi.

Cocu; Ayew, Benzia, Slimani ve Aatif'a da top rakipteyken orta sahaya savunma katkısı sağlamaları gerektiğini söyledi.

FENERBAHÇE'DEN ÖZEL AYDINUS ANALİZİ

Fenerbahçe teknik heyeti, derbide rakip gibi hakemi de analiz ettirdi ve bu bilgileri oyuncularıyla paylaştı. Hakemin ikili mücadelelere müsaade ettiği ifade edilen analizde "Bu tür mücadeleden kaçmayın. Dozunda sertlik sorun olmayacak. Ancak rakibe kasıtlı sertliklerde hakem kesinlikle affetmiyor. Bu konuda sakin kalın. Rakiple ikili diyalog kurmayın" bilgilerine yer verildi.


YORUMLAR


18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor Erdoğan'dan, Halkı Sokağa Davet Eden Fatih Portakal'a: Ahlaksıza Bak, Yargı Gereken Cevabı Verecektir

Ünlü Şarkıcı Jennifer Lopez, Film Çekimleri Sırasında Birçok Kez İlişkiye Girdiğini İtiraf Etti