Gazeteci Baki Avcı Son Yolculuğuna Uğurlandı - Son Dakika

Gazeteci Baki Avcı Son Yolculuğuna Uğurlandı

15.01.2018 17:22

Haber-Kamera Erhan TEKTEN İstanbul DHADün tedavi gördüğü hastanede 56 yaşında hayatını kaybeden Sözcü Gazetesi Haber Müdürü Baki Avcı, meslektaşları ve ailesi tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

Haber-Kamera Erhan TEKTEN İstanbul DHA

Dün tedavi gördüğü hastanede 56 yaşında hayatını kaybeden Sözcü Gazetesi Haber Müdürü Baki Avcı, meslektaşları ve ailesi tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

Gazetenin Küçükçekmece Halkalı'da bulunan binası önünde yapılan törenin ardından cenaze, Ataşehir'de bulunan Mimar Sinan Camii'ne getirildi. Cenazeye eşi Ümran Avcı ve oğlu Baran Avcı'nın da aralarında bulunduğu yakınları ile meslektaşları katıldı. Avcı'nın tabutunun üzerine taraftarı olduğu Galatasaray atkısı konuldu. Eşi ve oğlu tabuta sarılarak ağladı. Ümran Avcı ve oğlu daha sonra taziyeleri kabul etti.

O KOLTUĞA HER BAKTIĞIMDA ONU HATIRLAYACAĞIM

Baki Avcı'nın tarafından mesleğe adım attırıldığını belirten gazeteci Eray Erollu gözyaşları içinde,40 yıl boyunca gazetecilik yaptı. Bu zaman zarfında kimse çıkıp benim kalbi kırdı diyemez. Kendisi önce insan sonra gazeteciydi. Koyu bir Galatasaray taraftarıydı. Sürekli beraber basın tribününe Galatasarayımıza destek verdik. O koltuğa her baktığımda onu hatırlatacağım ifadelerini kullandı.

ÇOK ERKEN GİTTİ

Milliyet Gazetesi muhabiri Gökhan Karakaş, Ben Baki abinin elinde büyüyen bir muhabirim. Çok iyi bir idareci oldu. Hepimizin gönlünde çok güzel ifadeler uyandıran duygularla bıraktı bizi. Çok erken gitti. Çok üzgünüz dedi.

CNNTURK Haber Koordinatörü Ali Güven ise, Baki Abi benim şefimdi. Gazeteciliğin Baba-ı Ali'de yapıldığı yıllardı. Çok büyük hatıralarımız var. Çok şey öğrendik ondan. Allah rahmet eylesin. Nur içinde yatsın şeklinde konuştu.

HABABAM SINIFI DA CENAZEDEYDİ

Beraber oynadığı Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı filmi oyuncuları da cenaze törenindeydi. Oyuncu Ahmet Arıman, Çok üzgün olduklarını ve Avcı'nın ölümünün çok ani olduğunu söylerken, Geçen hafta Münir Abi'ye üzülürken bu hafta bu oldu. dedi.

Cenaze ikindi vakti kılınan namazın ardından Küçükbakkalköy Mezarlığı'na defnedildi.

Gazeteci Baki Avcı Son Yolculuğuna Uğurlandı
Gazeteci Baki Avcı Son Yolculuğuna Uğurlandı
Gazeteci Baki Avcı Son Yolculuğuna Uğurlandı
Gazeteci Baki Avcı Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Gazeteci Baki Avcı Son Yolculuğuna Uğurlandı - Son Dakika


Son Dakika

Ceyda Düvenci'nin kızı ile ilgili yaptığı 'Regl' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu Neslihan Atagül'den sonra Uraz Kaygılaroğlu da Sefirin Kızı dizisinden ayrılıyor Transfer yasağını kaldıran kaldıran Ankaragücü, Beşiktaşlı Lens ile görüşüyor Son Dakika! Pfizer/BioNTech aşısı İngiltere'de ortaya çıkan yeni mutasyon türüne karşı etkili oldu Cinsel istismarda bulunduğu kız çocuğunun ailesine tazminat davası açtı ABD'de gündem, Trump'ın 'Nükleer futbol topu'nu Biden'a nasıl teslim edeceği Akılalmaz olay! Ailenin kuşu ölünce anne-baba felç geçirdi, kızları ise bayıldı Survivor yarışmacılarının haftalık kazancı belli oldu