Gazeteci Hakkı Devrim'in Vefatı - Son Dakika

Gazeteci Hakkı Devrim'in Vefatı

15.06.2016 16:38
Gazeteci Hakkı Devrim'in Vefatı, System.String[]

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, vefat eden gazeteci Hakkı Devrim'e Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm basın camiasına sabır ve başsağlığı diledi.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, vefat eden gazeteci Hakkı Devrim'e Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm basın camiasına sabır ve başsağlığı diledi.

Kurtulmuş, Basın İlan Kurumu tarafından İstanbul'da bir otelde düzenlenen "Yeni Nesil Gazetecilik Eğitimi" programının sertifika töreninde, vefat eden gazeteci Hakkı Devrim'e rahmet temenni etti.

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "Gazetecilik mesleğine yeni adım atacak olan arkadaşlarla birlikte olduğumuz bugün, usta gazeteci Hakkı Devrim vefat etti. Duayen gazeteci Hakkı Devrim'e Allah'tan rahmet, ailesine sabır, sevenlerine ve tüm basın camiasına başsağlığı diliyorum." ifadelerine yer verdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika Gazeteci Hakkı Devrim'in Vefatı - Son Dakika


Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Ermenistan Dışişleri Bakanı'na ünlü CNN muhabirinden soğuk duş! Paşinyan'ın sözleri soruldu, ne diyeceğini bilemedi Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı