Son dakika Numan Kurtulmuş haberleri, Numan Kurtulmuş son dakika, son dakika Numan Kurtulmuş

Son Dakika Numan Kurtulmuş Haberleri

Son dakika Numan Kurtulmuş haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son numan kurtulmuş haberleri anında burada.

 • 20:35 Kurtulmuş: 'Türkiye'nin bu son dönemde kazandığı en önemli gelişme özgüven duygusudur' Kurtulmuş: "Türkiye'nin bu son dönemde kazandığı en önemli gelişme özgüven duygusudur"

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un konuşması Numan Kurtulmuş: "Türkiye'nin bu son dönemde kazandığı en önemli gelişme özgüven duygusudur"GİRESUN - AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Giresun'da basın mensuplarıyla bir araya geldi.

 • 20:00 Kurtulmuş: 'Sayın Kılıçdaroğlu, Türkiye'de siyasi cinayetler AK Parti devrinde sona erdirilmiş ve bundan sonra da Allah'ın izniyle olmayacaktır' Kurtulmuş: "Sayın Kılıçdaroğlu, Türkiye'de siyasi cinayetler AK Parti devrinde sona erdirilmiş ve bundan sonra da Allah'ın izniyle olmayacaktır"

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, bürokratlarla ilgili sözlerine ilişkin, "Sayın Kılıçdaroğlu, 18 Ekim nedir?

 • 19:44 AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Kılıçdaroğlu'nun bürokratlarla ilgili sözlerine tepki Açıklaması AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Kılıçdaroğlu'nun bürokratlarla ilgili sözlerine tepki Açıklaması

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, bürokratlarla ilgili sözlerine ilişkin, "Sayın Kılıçdaroğlu, 18 Ekim nedir?

 • 19:36 Başkan Güler: 'Ordu bir dönüşüm yaşıyor' Başkan Güler: "Ordu bir dönüşüm yaşıyor"

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu'nun ev sahipliğinde 20 ilden gelen Büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanlarının katılımı ile düzenlenen AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.

 • 18:42 Kurtulmuş: 'Türkiye, bir köşede bekletilen, eline ev ödevleri tutuşturularak adam edilmeye çalışılan bir ülke olamaz' Kurtulmuş: "Türkiye, bir köşede bekletilen, eline ev ödevleri tutuşturularak adam edilmeye çalışılan bir ülke olamaz"

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Giresun'da partisinin İl Danışma Meclisi toplantısında konuştu.

 • 18:36 Kurtulmuş: 'Teşkilat mensuplarımızın tamamı, büyük bir motivasyon içerisinde 2023'e ve 2024'e hazırlanıyorlar' Kurtulmuş: "Teşkilat mensuplarımızın tamamı, büyük bir motivasyon içerisinde 2023'e ve 2024'e hazırlanıyorlar"

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un kürsüye gelmesi Kurtulmuş'un konuşması GİRESUN - AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Giresun'da partisinin İl Danışma Meclisi toplantısında konuştu.

 • 16:29 AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş: 'Bizim derdimiz Suriye'yi kimin yöneteceği, Suriye'nin petrollerine kimin konacağı değil, Suriye... AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş: "Bizim derdimiz Suriye'yi kimin yöneteceği, Suriye'nin petrollerine kimin konacağı değil, Suriye...

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş: "Bizim derdimiz Suriye'yi kimin yöneteceği, Suriye'nin petrollerine kimin konacağı değil, Suriye halkının bir arada bütün bir şekilde yaşamasıdır" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki: "Karşımızda, tek derdi AK...

 • 15:58 KURTULMUŞ: GÜÇLÜ VE BÜYÜK TÜRKİYE OLUŞMAMASI İSTENİYOR KURTULMUŞ: GÜÇLÜ VE BÜYÜK TÜRKİYE OLUŞMAMASI İSTENİYOR

  AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, 'Niçin PYD/YPG, sadece Suriye'ye değil Suriye üzerinden Türkiye'ye zarar verecek silahlı terör örgütü haline getiriliyor' Bu soruların cevabı;

 • 13:16 AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, partisinin Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı'nda konuştu Açıklaması AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, partisinin Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı'nda konuştu Açıklaması

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bugünlerde yeniden Suriye'de Türkiye aleyhine faaliyetler fışkırtılıyor.

 • 09:57 11. Uluslararası Üsküdar Sempozyumu başladı 11. Uluslararası Üsküdar Sempozyumu başladı

  11. Uluslararası Üsküdar Sempozyumu başladı Üsküdar Belediyesi tarafından bu yıl 11'incisi düzenlenen Üsküdar Sempozyumu'nun açılışı gerçekleşti.

 • 00:59 AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: 'Afganistan'daki saldırıyı lanetle kınıyorum' AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: "Afganistan'daki saldırıyı lanetle kınıyorum"

  Gaziosmanpaşa'da yaptırılan 466 kişi kapasiteli ve 2 minareli "Çifte Minare Camii"nin açılışına katılan AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "Afganistan'daki saldırıyı lanetle kınıyorum.

 • Dün Dün 23:19 AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Üsküdar Sempozyumu'nda konuştu AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Üsküdar Sempozyumu'nda konuştu

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Özellikle genç neslimiz kökü derinliklerde olan kuvvetli birer çınar ağacı gibi olmak mecburiyetindedir.

 • Dün Dün 17:51 Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Sempozyumu'nda konuştu: (3) Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Sempozyumu'nda konuştu: (3)

  Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, göreve geldiklerinde öğrenci sayıları 660 binden 64 binlere kadar düşen imam hatip okullarında okuyanların sayısının 1 milyon 415 bine ulaştığını belirterek, "İmam hatiplerin ortaokul ve lise kademesindeki öğrencilerin sayısının toplama oranı yüzde 14'e yükseldi.

 • Dün Dün 17:04 MAÜ'nün Akademik Yıl Açılışını Numan Kurtulmuş yaptı MAÜ'nün Akademik Yıl Açılışını Numan Kurtulmuş yaptı

  Mardin Artuklu Üniversitesinin 2021-2022 Akademik Yıl Açılış Törenini Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş yaptı.

 • Dün Dün 16:56 Gaziosmanpaşa'da yeniden inşa edilen Çifte Minare Camisi ibadete açıldı Gaziosmanpaşa'da yeniden inşa edilen Çifte Minare Camisi ibadete açıldı

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Afganistan'da 36 kişinin öldüğü camiye yönelik saldırıyı kınayarak, "Bu kara olayın arkasındaki faillerin büyük bir insanlık suçu işlediklerini buradan, Gaziosmanpaşa'dan bütün dünyaya ilan etmek istiyorum" dedi.

 • Dün Dün 15:37 AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: 'Afganistan'daki saldırıyı lanetle kınıyorum' AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: "Afganistan'daki saldırıyı lanetle kınıyorum"

  AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: "Afganistan'daki saldırıyı lanetle kınıyorum" Numan Kurtulmuş, Gaziosmanpaşa'da Çifte Minare Camii'nin açılışına katıldı Gaziosmanpaşa'da yaptırılan 466 kişi kapasiteli ve 2 minareli "Çifte Minare Camii"nin açılışına katılan AK Parti Genel Başkan...

 • Dün Dün 15:07 Çifte Minare Camisi'nin açılışı yapıldı Çifte Minare Camisi'nin açılışı yapıldı

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, İstanbul'un Gaziosmanpaşa ilçesinde yapımı tamamlanan Çifte Minare Camisi'nin açılışında konuştu.

 • 14.10.2021 14 Eki 23:58 GÜNDEM ÖZETİ / 15 Ekim 2021 GÜNDEM ÖZETİ / 15 Ekim 2021

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Valilik ve Belediyeyi ziyaret edecek, Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle buluşacak, Karatekin Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı açılışına katılacak ve Taş Mescid'i ziyaret edecek.

 • 14.10.2021 14 Eki 21:14 AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, ziyaretlerde bulundu AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, ziyaretlerde bulundu

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Artuklu Üniversitesini Rektörlüğü ziyaret etmesi Artuklu Üniversitesinde anı defterini doldurması ve fotoğraf çektirmesi Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.

 • 14.10.2021 14 Eki 18:21 AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: 'Sayın Kılıçdaroğlu bir siyasi suikastlerdir tutturmuş, elinde belge varsa ilgili yerlere ilet' AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: "Sayın Kılıçdaroğlu bir siyasi suikastlerdir tutturmuş, elinde belge varsa ilgili yerlere ilet"

  AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: "Sayın Kılıçdaroğlu bir siyasi suikastlerdir tutturmuş, elinde belge varsa ilgili yerlere ilet" AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: "Türkiye'de faili meçhul cinayetler ve siyasi cinayetler devri geride kalmıştır" Mardin'de partisinin...

 • 14.10.2021 14 Eki 17:46 AK PARTİ'Lİ KURTULMUŞ ÜNİVERSİTELERİN KALİTESİNİN YÜKSELMESİ ANA HEDEFİMİZ AK PARTİ'Lİ KURTULMUŞ ÜNİVERSİTELERİN KALİTESİNİN YÜKSELMESİ ANA HEDEFİMİZ

  AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Mardin'de Artuklu Üniversitesi'nin 2021-2022 Akademik Yılı Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada, son 5 yıllık kalkınma planlarından birinin, Türkiye'den en az 3 üniversitenin dünyanın en iyi 500 üniversitesi arasına girmesi olduğunu söyledi.

 • 14.10.2021 14 Eki 17:07 AK Parti'li Kurtulmuş, 'Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu Açıklaması AK Parti'li Kurtulmuş, "Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı"nda konuştu Açıklaması

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "siyasi cinayetler" işleneceği yönündeki iddialara ilişkin, "Son günlerde Türkiye'deki güven ve istikrar ortamını bozmak için muhalefetten bazılarının ve ne yazık ki Türkiye'nin en çok oy alan ikinci partisinin genel başkanı, bir siyasi...

 • 14.10.2021 14 Eki 17:06 AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş akademik yılı açılış programına katıldı AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş akademik yılı açılış programına katıldı

  AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş akademik yılı açılış programına katıldı AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Mardin Artuklu Üniversitesi Akademik yılı açılış programına katıldı.

 • 14.10.2021 14 Eki 12:45 Kurtulmuş: 'Bu coğrafyanın bütün halklarının geleceği ortaktır' Kurtulmuş: "Bu coğrafyanın bütün halklarının geleceği ortaktır"

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Artuklu Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı Açılış Töreninde konuştu.

 • 14.10.2021 14 Eki 11:42 AK PARTİ'Lİ KURTULMUŞ: TERÖR ÖRGÜTLERİNE SİLAH VERİLMESİN, İKİ HAFTA SONRA HİÇBİRİ KALMAZ AK PARTİ'Lİ KURTULMUŞ: TERÖR ÖRGÜTLERİNE SİLAH VERİLMESİN, İKİ HAFTA SONRA HİÇBİRİ KALMAZ

  AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, emperyalist güçlerin Ortadoğu'da karışıklık yaratarak güç devşirmek istediğini belirterek, "Büyük ülkeler, emperyalist ülkeler terör örgütlerine silah vermesinler.

 • 14.10.2021 14 Eki 04:07 GÜNDEM / 14 Ekim 2021 GÜNDEM / 14 Ekim 2021

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısı'na başkanlık edecek.

 • 14.10.2021 14 Eki 03:34 AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: 'Biz insanları yaradılışta eş, dinde kardeş olarak görürüz' AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: "Biz insanları yaradılışta eş, dinde kardeş olarak görürüz"

  AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: "Biz insanları yaradılışta eş, dinde kardeş olarak görürüz" Mardin'de AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş'un katılımıyla sivil toplum kuruluşları buluşmasında yaptığı konuşmada, 'Biz insanları yaradılışta eş, dinde kardeş olarak görürüz' dedi.

 • 14.10.2021 14 Eki 00:00 GÜNDEM ÖZETİ / 14 Ekim 2021 GÜNDEM ÖZETİ / 14 Ekim 2021

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı Açılış Programı'na katılacak ve akademik yılın ilk dersini verecek.

 • 13.10.2021 13 Eki 21:13 AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Mardin Valiliğini ziyaret etti AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Mardin Valiliğini ziyaret etti

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un Mardin Valiliğinde karşılanması AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'a çiçek verilmesi AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'un şeref defterini imzalaması AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'un Mardin Valisi Mahmut Demirtaş ile görüşmesi MARDİN -...

 • 13.10.2021 13 Eki 20:17 AK Partili Kurtulmuş, Mardin'de STK temsilcileriyle bir araya geldi Açıklaması AK Partili Kurtulmuş, Mardin'de STK temsilcileriyle bir araya geldi Açıklaması

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Güçlü ve büyük Türkiye, Suriye'nin, Irak'ın, Kafkasların, Balkanların ve hatta Yemen'e kadar bu coğrafyanın bütün insanlarının hayrına olan bir gelişmedir.

 • 13.10.2021 13 Eki 20:03 AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, STK temsilcileriyle bir araya geldi (2) AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, STK temsilcileriyle bir araya geldi (2)

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un konuşması MARDİN - AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Mardin'de STK temsilcileriyle bir araya geldi.

 • 13.10.2021 13 Eki 17:32 CHP Grup Başkanvekili Özel, gündemi değerlendirdi CHP Grup Başkanvekili Özel, gündemi değerlendirdi

  CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Millete zillet diye lakap takmak, bu milletin hak ettiği bir şey değil. Herkes ittifakına bir isim koyuyor.

 • 13.10.2021 13 Eki 16:08 Akkök Holding'den eğitime destek Akkök Holding'den eğitime destek

  Akkök Holding, Yalova'daki sosyal sorumluluk projeleriyle kentte yaşayan genç nesillerin geleceğine yatırım yaptığını ve şehrin kültürel hayatına katkıda bulunduğunu duyurdu.

 • 13.10.2021 13 Eki 14:48 Başkan Hilmi Güler'den CHP'li üyeye coğrafya dersi Başkan Hilmi Güler'den CHP'li üyeye coğrafya dersi

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ordu Büyükşehir Belediye Meclisi ilginç bir tartışmaya sahne oldu.

 • 13.10.2021 13 Eki 08:58 Son dakika... Nikaragua Dışişleri Bakanı Colindres, Çavuşoğlu ile ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması Son dakika... Nikaragua Dışişleri Bakanı Colindres, Çavuşoğlu ile ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması

  Son dakika haberi: Nikaragua Dışişleri Bakanı Denis Moncada Colindres, Türkiye ile ikili ilişkilerin oldukça dinamik şekilde ilerlediğini belirterek, "Türkiye ile Nikaragua ilişkileri her zaman çok olumlu geçti, en iyi derecede dostane, kardeşçe ve yapıcı ilerleyen bir ilişki oldu.

 • 12.10.2021 12 Eki 23:59 GÜNDEM ÖZETİ / 13 Ekim 2021 GÜNDEM ÖZETİ / 13 Ekim 2021

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya Dışişleri Bakanı Retno Lestari Priansari Marsudi ve Tacikistan Meclis Başkanı Mahmadtoir Zokirzoda'yı Çankaya Köşkü'nde ayrı ayrı kabul edecek.

 • 12.10.2021 12 Eki 19:59 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İSMET UÇMA'NIN CENAZESİNE KATILDI - 2 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İSMET UÇMA'NIN CENAZESİNE KATILDI - 2

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İSMET UÇMA'NIN CENAZESİNE KATILDI - 2 Gülseli KENARLI - Harun UYANIK / İstanbul, (DHA) CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma'nın cenaze törenine katıldı.

 • 12.10.2021 12 Eki 19:52 Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsmet Uçma'nın cenazesine katıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsmet Uçma'nın cenazesine katıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsmet Uçma'nın cenazesine katıldı AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma son yolculuğuna uğurlandı Bir süredir 4. evre akciğer kanseri tanısıyla tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden AKP İstanbul Milletvekili İsmet Uçma bugün son yolculuğuna uğurlandı.

 • 12.10.2021 12 Eki 17:36 Milletvekili İsmet Uçma'nın cenaze töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül ile selamlaştı Milletvekili İsmet Uçma'nın cenaze töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül ile selamlaştı

  Yoğun bakım tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitiren AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisi'nde cenaze töreni düzenledi. Uçma için düzenlenen törende siyaset dünyasına ait bir çok isim bir araya gelirken cenaze törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül ile selamlaşması dikkatlerden kaçmadı.

 • 12.10.2021 12 Eki 16:03 Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Milletvekili İsmet Uçma'nın cenaze törenine katıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Milletvekili İsmet Uçma'nın cenaze törenine katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma'nın Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisi'nde düzenlenen cenazesine katıldı. Erdoğan, Uçma'nın tabutunu taşıdıktan sonra naaşın başında yaptığı konuşmada, "İsmet ile hakeza ona yakın bir kardeşliğimiz var. Dava ve yol arkadaşlığımızda hakikaten hiç mi hiç sapma yapmamış, hep el ele, omuz omuza, gönül gönüle bu yolda yürüdük" ifadelerini kullandı.

 • 12.10.2021 12 Eki 13:39 Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsmet Uçma'nın cenazesine katıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsmet Uçma'nın cenazesine katıldı

  Bir süredir 4. evre akciğer kanseri tanısıyla tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden AKP İstanbul Milletvekili İsmet Uçma bugün son yolculuğuna uğurlandı.

 • 11.10.2021 11 Eki 22:28 AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu (2) AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu (2)

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "siyasi cinayet" açıklamasına ilişkin, "Eğer bildiğin bir şey varsa Sayın Kılıçdaroğlu söyle. Dilinin altında bakla neyse onu da ortaya çıkar." dedi.

 • 11.10.2021 11 Eki 20:15 AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma için başsağlığı mesajları AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma için başsağlığı mesajları

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma'nın vefatı dolayısıyla sosyal medya hesaplarından başsağlığı mesajı paylaştı.

 • 11.10.2021 11 Eki 19:55 AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 'Büyük üniversite ordusuna sahip olan bir ülkeyiz' AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: "Büyük üniversite ordusuna sahip olan bir ülkeyiz"

  AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: "Büyük üniversite ordusuna sahip olan bir ülkeyiz" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Türkiye'de 8,5 milyon üniversite öğrencisi olan, tabiri caizse bir büyük üniversite ordusuna sahip olan bir ülkeyiz" dedi.

 • 11.10.2021 11 Eki 16:22 AK Partili Kurtulmuş, salgın sürecindeki dünya siyaseti ve ekonomisini değerlendirdi (2) AK Partili Kurtulmuş, salgın sürecindeki dünya siyaseti ve ekonomisini değerlendirdi (2)

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Hemen hemen dünyanın her yerinde emtia fiyatlarında olağanüstü bir yükseklik ortaya çıkmıştır.

 • 11.10.2021 11 Eki 15:21 KURTULMUŞ YÜKSEK HEDEFLER, BÜYÜK İDEALLER ETRAFINDA YÜRÜMEK MECBURİYETİNDEYİZ KURTULMUŞ YÜKSEK HEDEFLER, BÜYÜK İDEALLER ETRAFINDA YÜRÜMEK MECBURİYETİNDEYİZ

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Yalova Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı Açılış Töreni'nde konuştu.

 • 11.10.2021 11 Eki 14:03 AK Parti'li Kurtulmuş, Yalova Üniversitesinin yeni akademik yıl açılışında konuştu (1) AK Parti'li Kurtulmuş, Yalova Üniversitesinin yeni akademik yıl açılışında konuştu (1)

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Allah'ın izniyle büyük medeniyetimizin üçüncü büyük yürüyüşü buralardan, Türkiye'nin merkezi olduğu bu coğrafyadan çıkacak.

 • 11.10.2021 11 Eki 08:58 GÜNDEM / 11 Ekim 2021 GÜNDEM / 11 Ekim 2021

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi ve 50 Ar-Ge Merkezi'nin Açılış Töreni'ne katılacak, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabine toplantısına başkanlık edecek.

 • 11.10.2021 11 Eki 01:16 10 Ekim 2021 Haberleri 10 Ekim 2021 Haberleri

  10 Ekim 2021 Manşet Haberleri.

 • 10.10.2021 10 Eki 23:58 GÜNDEM ÖZETİ / 11 Ekim 2021 GÜNDEM ÖZETİ / 11 Ekim 2021

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Parlatino Başkanı Jorge Pizarro Soto'yu kabul edecek.

Advertisement