Son Dakika Haberleri: Polisin 'Dur' İhtarına Uymadığı İçin Vurulan Genç, Toprağa Verildi

Polisin 'Dur' İhtarına Uymadığı İçin Vurulan Genç, Toprağa Verildi

11 ay önce

Gaziantep'te 31 Aralık gecesi, polisin 'Dur' ihtarına uymayıp otomobiliyle kaçmaya çalışırken vurulan genç, 13 gün sonra hayatını kaybetti.

Gaziantep'te, 31 Aralık gecesi kontrol noktasında 'Dur' ihtarına uymayıp, otomobiliyle kaçmaya çalışırken polisin açtığı ateşle yaralanan ve 13 gün sonra hastanede yaşımını yitiren lise öğrencisi Ekrem Görkem Karakan'ın (16) cenazesi gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Yılbaşı gecesi Milli Egemenlik Bulvarı'nda oluşturulan kontrol noktasında polis ekiplerinin 'Dur' ihtarına uymayan Ekrem Görkem Karakan, aracıyla kaçtı.

POLİSİN 'DUR' İHTARINA UYMAYINCA ATEŞ AÇILDI

Bu sırada polis memuru H.B., araca ateş açtı. Ekrem Görkem Karakan yüzüne isabet eden kurşunla yaralanırken, kontrolden çıkan otomobil kaldırımda trafik sinyalizasyon lambalarının bulunduğu direğe çarparak durdu.

Yaralı genç, ihbarla gelen sağlık görevlileri tarafından Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne götürüldü.

Acil servisteki müdahalesinin ardından yoğun bakıma alınan genç, geçen cumartesi gecesi yaşamını yitirdi.

CENAZE TÖRENİ DÜZENLENİ

Sedat ve Naime Karakan çiftinin 4 çocuğunun en küçüğü olan Ekrem Görkem Karakan için öğle vakti Bahaeddin Nakıpoğlu Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi.

OKUL ARKADAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI

Okul arkadaşlarının da katıldığı törende Ekrem Görkem'in babası Sedat Karakan, oğlunun tabutunun başında gözyaşı döktü.

Hasan Ali Yücel Lisesi 11'inci sınıf öğrencisi olan gencin cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından helallik alınıp gözyaşları arasında toprağa verildi

ORGANLARI 3 HASTAYA UMUT OLACAK

Ailesinin kararıyla organları bağışlanan Ekrem Görkem Karakan'ın operasyonla alınan böbrekleri ve karaciğeri de 3 hastaya umut olacak. Organların Gaziantep'te belirlenecek hastalara nakledileceği öğrenildi.

YORUMLAR


Karakolun Önünde Drift Yapan Sürücüye Ceza Yağdı Ünlü Şarkıcı Hadise'den, Çok Konuşulacak Yatak Pozu!

Oyuncu Başak Sayan'ı, Yıkan Ölüm Haberi!