Son Dakika Haberleri: Gazişehir Gaziantepli taraftarlar Başkan Adil Sani Konukoğlu için ölüm orucuna başlıyor

Gazişehir Gaziantepli taraftarlar Başkan Adil Sani Konukoğlu için ölüm orucuna başlıyor

2 ay önce

Gazişehir Gaziantepli taraftarlar bir araya gelerek, görevi bırakacağı iddia edilen Başkan Adil Sani Konukoğlu'na "Bizi bırakma" çağrısı yaptı. Taraftarlar başkanın görevi bırakması halinde ise ölüm orucuna başlayacaklarını açıkladı.

Gaziantep'te iki yıldır Gazişehir Gaziantep'in kulüp başkanlığını yapan Adil Sani Konukoğlu'nun görevi bırakacağına yönelik iddialar taraftarları ayağa kaldırdı. Kentteki taraftalar derneği binasında bir araya gelen taraftarlar Adil Sani Konukoğlu'nun görevi bırakması halinde açlık grevine ve ölüm orucuna başlayacaklarını açıkladı.

"ELİNİ VE GÖVDESİNİ TAŞIN ALTINA SOKTU"

Gaziantep kentinin Konukoğlu ile iki yıl aradan sonra tekrar Süper Lige döndüğünü belirten Gazişehir Taraftar Derneği Başkanı Mehmet Turan, "Öncelikle biz Adil başkana şükranlarımızı ifade etmek istiyoruz. Bir Gaziantepli olarak bu takıma, bu şehre sahip çıktı. Geçen sene Bursa'da finali kaybettiğimizde kendisi bizi teselli etmiş seneye süper lige çıkarız demişti. Kendisi de elini ve gövdesini her şeyiyle taşın altına koydu ve sonunda takımımız Süper Lige çıktı.

"BİZİ BIRAKMASIN"

O yüzden şu an çok mutluyuz. Ama son günlerde Adil başkanın sağlık sorunları nedeniyle görevi bırakacağına dair söylentiler çok çıktı. Biz başkanımızı kolay bulmadık. Biz başkanımıza yalvarıyoruz. Bizi bırakmasın. Biz onun bizi bırakmaması için açlık grevine de ölüm orucuna da başlarız" ifadelerini kullandı. -

Gazişehir Gaziantepli taraftarlar Başkan Adil Sani Konukoğlu için ölüm orucuna başlıyor
Haber Yayın Tarihi: 19.06.2019 07:25 Kaynak: İHA

YORUMLAR


"Olay saatinde cinsel ilişki yaşıyordum" diyen caninin yalanı ortaya çıktı! Müebbet hapisle yargılanacak FETÖ'nün kanalında program sunan Reha Yeprem'i görenler tanıyamıyor Seda Sayan'dan şaşırtan açıklama: Acun'un tuzağına düşürüldüm