Altın fiyatlarının artması bunu da yaptırdı! Gelin ve damada rende ve süzgeç taktılar - Son Dakika

Altın fiyatlarının artması bunu da yaptırdı! Gelin ve damada rende ve süzgeç taktılar

Nevşehir'de bir düğünde gelin ve damada dayı ve yengesi tarafından altın yerine rende ve mantı süzgeci takılması davetlileri hem şaşırttı hem de güldürdü.

Nevşehir'de yapılan bir düğün töreninde gelin ve damada altın takmak yerine rende ve mantı süzgeci takan dayı ve yenge düğüne katılan davetlileri güldürdü.

VATANDAŞLAR ARTAN ALTIN FİYATLARINA TEPKİLİ

Son günlerde artan altın fiyatlarına tepki gösteren davetliler gelin ve damada birbirinden ilginç hediyeler veriyor. Bunun son örneği ise Nevşehir'de yaşandı. Büyük bir mutluluk içerisinde sevdikleri ile mutlu anlarını paylaşan Feyza ve Kenan Balcı çifti takı merasimi öncesinde gönüllerince eğlendi.

Altın fiyatlarının artması bunu da yaptırdı! Gelin ve damada rende ve süzgeç taktılar

NEYE UĞRADIKLARINI ŞAŞIRDILAR

Takı takma törenine geçildiği sırada ise gelinin dayısı Mustafa Katlı ve yengesi Nurhayat Katlı takı töreni için sıraya girdi. Dayısı ve yengesinden altın takmasını bekleyen genç çift, dayısının damada mantı süzgeci, yengesinin ise geline rende takması sonrasında neye uğradıklarını şaşırdı.

O anlara şahit olan davetliler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Altın fiyatlarının artması bunu da yaptırdı! Gelin ve damada rende ve süzgeç taktılar

Haber Yayın Tarihi: 10.08.2020 13:33 - Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Altın fiyatlarının artması bunu da yaptırdı! Gelin ve damada rende ve süzgeç taktılar - Son Dakika

YORUMLAR (26)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Yunanistan'ın bir numaralı gündemi Türkiye olmaktan çıktı OECD tahminlerine göre Kovid-19'dan en az etkilenecek 3. ülke Türkiye Korona testi pozitif çıkınca 4. kattan atlayan kadın, şans eseri kurtuldu Bu acının tarifi yok! Acılı anne, bir evladını daha trafik kazasına kurban verdi Fenerbahçe Jailson'u, 4.5 milyon euro bedelle Dalian'a sattı Son Dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon ve dolar tahminini yükseltti Fas'ın Kantire şehrine yerleştirilen balık heykelleri erkek cinsel organına benzetildiği için yıkıldı Artık bir unvanı daha var! Milli Savunma Bakanı Akar, dede oldu