Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Özçelik Oltu'da... - Son Dakika

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Özçelik Oltu'da...

02.06.2015 17:05
Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Özçelik Oltu'da..., System.String[]

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, Oltu Kaymakamlığını ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, Oltu Kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakam Mehmet Gökhan Zengin'den ilçe hakkında bilgiler alan Müşteşar Özçelik, daha sonra Oltu'da ihalesi yapılan modern Gençlik Merkezinin yerinde incelemelerde bulundu.

Beraberinde Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Atıf Ala, Spor Daire Başkanı Rahmi Aksoy ve il Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ile beraber Gençlik Merkezi sahasında incelemelerde bulunan Özçelik, proje hakkında bilgiler aldı.

Özçelik, Oltu'nun yanı sıra İspir ve Aşkale'ye de yapılması planlanan Gençlik Merkezi projelerinin 2015 yılı yatırım programına alındığını belirtti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ise burada yaptığı açıklamada, Tekman, Köprüköy, Karaçoban, Pazaryolu, Olur ve Şenkaya 'yada sentetik çim saha yapılacağını açıkladı.

Müsteşar Özçelik ve beraberindekiler daha sonra ilçeden ayrılarak Uzundere'ye geçti. - ERZURUM

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Özçelik Oltu'da...
Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Özçelik Oltu'da...

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Özçelik Oltu'da... - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Antalya'da otobüsle hafif ticari araç çarpıştı: 2 ölü, 3'ü ağır 5 yaralı Meteoroloji tek tek uyardı! İstanbul dahil 43 ilde kar yağışı etkili olacak Eski Galatasaraylı Yasin Öztekin, TFF 1. Lig ekibi Samsurspor'la anlaşma sağladı İnternette 'jigolo' ilanları vererek milyonluk vurgun yapan şebeke çökertildi! 5 kişi tutuklandı Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü'den İmamoğlu'na sert sözler: Başarısızlığınızın bedelini halk ödüyor Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı