Ekmekler eksilince kamera kayıtlarını izledi, gerçek ortaya çıktı - Son Dakika

Ekmekler eksilince kamera kayıtlarını izledi, gerçek ortaya çıktı

26.02.2021 11:26

Malatya'da her sabah marketini açan işyeri sahibi fırından gelen ekmeklerin bir adet eksik olduğunu fark edince güvenlik kamerasını inceledi. Görüntüleri izleyen market sahibi, her gün mahalledeki bir köpeğin gelerek bir ekmeğini aldığını gördü.

Yeşilyurt ilçesine bağlı Dilek mahallesinde bir markete fırından bırakılan kasadan bir somun ekmeğin her gün eksik çıktığını fark eden Batuhan Erbaş, fırıncı ile görüştü. Fırıncının notlarında gönderilen ekmek sayısı tam çıkınca şüphelenen Erbaş marketin kameralarını inceledi.

Ekmekler eksilince kamera kayıtlarını izledi, gerçek ortaya çıktı

"ARTIK KÖPEĞİMİZİN HAKKI"

Erbaş, her gün bir köpeğin aynı saatlerde gelerek kasadan bir ekmeği aldığını gördü. Erbaş, "Artık her gün bir ekmeğimiz köpeğimizin hakkı" diyerek sokak köpeğine ekmeği kendisinin verdiğini söyledi.

Ekmekler eksilince kamera kayıtlarını izledi, gerçek ortaya çıktı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Ekmekler eksilince kamera kayıtlarını izledi, gerçek ortaya çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Şehidin kızından cenazede yürek dağlayan hareket! Ağlayan annesine asker kepi taktı Şehidin kızından cenazede yürek dağlayan hareket! Ağlayan annesine asker kepi taktı İbrahim Kalın'dan Erkan Oğur'a tepki: Birlikte susacaktık İbrahim Kalın'dan Erkan Oğur'a tepki: Birlikte susacaktık Kumar baskınında köşeye sıkışan şahıs, mutfak dolabının içinde yakalandı Kumar baskınında köşeye sıkışan şahıs, mutfak dolabının içinde yakalandı Fransız basını sert eleştirdi: Burak Yılmaz, Lille'i şampiyonluktan edebilir Fransız basını sert eleştirdi: Burak Yılmaz, Lille'i şampiyonluktan edebilir Takipçilerini ti'ye alan Farah Zeynep Abdullah'a tepki yağdı Takipçilerini ti'ye alan Farah Zeynep Abdullah'a tepki yağdı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışında yine çevre düzenlemesi uyarısı yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışında yine çevre düzenlemesi uyarısı yaptı İBB'nin Adalar'dan toplatıp sahiplendirdiği atlar tartışma konusu oldu! Hatay'a gönderilen 50 at kayıp İBB'nin Adalar'dan toplatıp sahiplendirdiği atlar tartışma konusu oldu! Hatay'a gönderilen 50 at kayıp Antalya'da endişelendiren görüntüler! Sürü halinde geldiler, vatandaşlar deniz sezonu için kaygılı Antalya'da endişelendiren görüntüler! Sürü halinde geldiler, vatandaşlar deniz sezonu için kaygılı