Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu 20 Kasım'da Sezon Açacak - Son Dakika

Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu 20 Kasım'da Sezon Açacak

17.11.2015 13:25
Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu 20 Kasım'da Sezon Açacak, System.String[]

Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu Müdürü Fatih Yüksek, yeni sezonu 20 Kasım'da açacaklarını söyledi.

Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu Müdürü Fatih Yüksek, yeni sezonu 20 Kasım'da açacaklarını söyledi.

Yüksek, Vahit Sütlaş Sahnesi'nde düzenlediği basın toplantısında, Necati Cumalı'nın yazdığı "Derya Gülü" adlı oyunla yeni sezona merhaba diyeceklerini belirtti.

Yoğun bir sezon geçirmeyi planladıklarını vurgulayan Yüksek, "Sezon boyunca bir çok oyunu Giresunlu tiyatro severlerle buluşturacağız. Haftanın 5 günü oyun sahnelemeyi planlıyoruz" dedi.

Yüksek, sezon boyunca yurt içinde bir çok etkinlik ve festivale katılacaklarını anlatarak, bu yıl da Giresun Cezaevi'nde mahkumlara yönelik oyun sahnelemeye devam edeceklerini ifade etti.

Giresun halkının tiyatroyu sevdiğine işaret eden Yüksek, oyunlara yoğun ilgi olmasını beklediklerini kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu 20 Kasım'da Sezon Açacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti İtalya'da veri hatası nedeniyle bir hafta sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in küvet sahnesi gündeme damga vurdu Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti