Giresun'da tamamlanan projeler hizmete alındı - Son Dakika

Giresun'da tamamlanan projeler hizmete alındı

03.12.2021 15:19
Giresun'da tamamlanan projeler hizmete alındı

Giresun'da tamamlanan çeşitli projeler törenle hizmete alındı.

Giresun'da tamamlanan çeşitli projeler törenle hizmete alındı.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Bulancak durağı mevkisinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Giresun'a değer katmaya devam ettiklerini söyledi.

Şehrin bir çok noktasında proje ve çalışmaların devam ettiğinin altını çizen Şenlikoğlu, tamamlanan bazı projelere ilişkin şu bilgileri paylaştı:

"Bulancak Durağı Çevre Düzenleme Projesinin bedeli 6 milyon 750 bin lira. Dış Cephe ve Sokak Sağlıklaştırma Projesinin bedeli 4,5 milyon lira. Bu projemizin 2 milyon lirasını Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız destek verdi, tekrar huzurlarınızda bakanımıza teşekkürü borç biliyorum. Görseliyle çok güzel bir proje oldu."

Şenlikoğlu, yeni hizmet binası için yaklaşık 8 milyon liralık imalat yaptıklarını belirterek, "3-4 noktada olan hizmetlerimizi tek noktaya toplayarak, vatandaşlarımızın hizmete ulaşımını kolaylaştırmak için gerekli çalışmayı yaptık." dedi.

Bulancak durağı mevkisinde 550 bin lira değerinde yöresel pazar oluşturduklarını da dile getiren Şenlikoğlu, bu projede ise DOKA'nın desteği olduğunu kaydetti.

Törene Vali Enver Ünlü, AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can ve vatandaşlar katıldı.

YORUMLAR
500
Fındık üreteicisinin fındık taban fiyatı için 60 TL beklentisi Fındık üreteicisinin fındık taban fiyatı için 60 TL beklentisi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Giresun'da tamamlanan projeler hizmete alındı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement