Gölbaşı'nda son bir ayda 21 km imar yolu açıldı - Son Dakika

Gölbaşı'nda son bir ayda 21 km imar yolu açıldı

16.09.2020 12:45
Gölbaşı'nda son bir ayda 21 km imar yolu açıldı

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek belediyecilik hizmetlerine hızla devam edildiğini aktardı. Şimşek, son bir ayda 21 km imar yolunun açıldığını aktardı.

Karagedik, Oyaca, Hacılar Kızılcaşar ve Mahmatlı Mahallelerinde son bir ay içerisinde toplamda 21 km'lik imar yolunun açıldığını aktaran Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek "Halkımızın bizden istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Son bir ay içerisinde 21 km imar yolu açarak vatandaşlarımızın hizmetine sunarak kendi rekorumuzu kırdık. Gölbaşı Belediyesi Fen İşleri ekiplerimiz, çalışmalarını sürdürüyor. Yeni açılan yollarımızın bütün vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Açılan yeni yollar sayesinde vatandaşların ulaşımda kolaylık sağlayacağını da söyleyen Ramazan Şimşek yeni imar yollarının hem bölgede yapılacak olan yapılaşmalar için önem arz ettiğini hem de trafik ağının genişlemesine de yardımcı olduğunu aktardı.

YORUMLAR
500
Manisa Büyükşehir Belediye Meclisinde imar planı gerginliği Manisa Büyükşehir Belediye Meclisinde imar planı gerginliği Rize'deki Belediye Halk Plajında Yıkım Gerginliği Rize'deki Belediye Halk Plajında Yıkım Gerginliği Kırşehir Esnafı için eski 'Esnaf Eğitim Merkezi' inşa edilecek Kırşehir Esnafı için eski 'Esnaf Eğitim Merkezi' inşa edilecek
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Gölbaşı'nda son bir ayda 21 km imar yolu açıldı - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement