Gönüller Altıncı Kez Buluşuyor - Son Dakika

Gönüller Altıncı Kez Buluşuyor

03.01.2012 14:25
Gönüller Altıncı Kez Buluşuyor

Büyükşehir, Sevgide Buluşalım etkinliği için bu yıl da muhteşem bir program hazırladı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 'Sevgide Buluşalım' etkinliğinin bu yıl altıncısını düzenleyecek. Cem Vakfı ve Alevi Dernekleriyle ortaklaşa düzenlenecek olan etkinlik 8 Ocak Pazar günü 13.00'de Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda yapılacak.

KERBELA ERKAN CEM'İ DÜZENLENECEK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin Cem Vakfı ile ortaklaşa düzenlediği program, 8 Ocak 2012 Pazar günü Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek. Sercan Direk ve Erkan Çomakçı'nın seslendireceği deyişleriyle başlayacak programda Kur'an-Kerim okumasının ardından Kerbela Erkan Cem'i düzenlenecek.

AŞURA DAĞITILACAK

Geçen yıllarda binlerce insanın bir araya gelerek birlik ve beraberliğin en güzel anlarına sahne olan Sevgide Buluşalım etkinliği dua ve aşura dağıtımı ile sona erecek.

YORUMLAR
500
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi'nin Arazisine Kaçak Şekilde Moloz Dökerken Görüntülendi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi'nin Arazisine Kaçak Şekilde Moloz Dökerken Görüntülendi
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Gönüller Altıncı Kez Buluşuyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement