Son Dakika Haberleri: Okay Yokuşlu'nun Galatasaray'a Transfer Olacağı İddiası Üzerine Yıldız İsmin Menajerinden Açıklama Geldi

Okay Yokuşlu'nun Galatasaray'a Transfer Olacağı İddiası Üzerine Yıldız İsmin Menajerinden Açıklama Geldi

1 ay önce

Celta Vigo'da forma giyen milli oyuncu Okay Yokuşlu'nun menajeri Batur Altıparmak, "Okay'ı İspanya'ya götürürken bir seneliğine götürmedik. Kariyer planlamasında orada devam edip başarısını perçinleyerek İngiltere'ye Premier Lige gitmesidir." dedi.

Okay Yokuşlu, İrfan Can Kahveci ve Enes Ünal'ın menajerliğini yapan Batur Altıparmak, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü menajer, "İrfan Can Kahveci ile alakalı bizim Başakşehir'i tercih etmemizin sebebi gelişimini orada iyi yapabileceğini düşünmemizdi. Sezon başından beri de iyi oynuyor. Yurt dışından takip edenler var ama şu anda fazla dile getirmek yanlış olur. Her şey yolunda giderse bir teklif getirebileceğimizi düşünüyorum. Tabii Başakşehir bunu uygun görür mü görmez mi o zaman konuşacağız. Umuyorum her iki taraf için de faydalı olacak olan olur" dedi.

"ALLAH SAKATLIK VERMEZSE OKAY YOKUŞLU PREMİER LİG'E GİTMEYİ BAŞARACAKTIR"

Okay Yokuşlu için Galatasaray'dan teklif alıp almadıkları sorusuna karşı Altıparmak şöyle konuştu: "Kim konuşuyor merak ediyorum. Bana gelen resmi bir şey yok. Ayrıca bizim de öyle bir düşüncemiz yok. Okay'ı oraya götürürken bir seneliğine götürmedik. Okay ile ilgili planlamamızda şu var; Celta Vigo şu anki pozisyonundan çıkar ve iyi duruma gelir. Kariyer planlamasında orada devam edip başarısını perçinleyerek İngiltere'ye Premier Lig'e gitmesidir. Hem kendi hedefi hem de bizim hedefimizdir ve bunu sakatlık olmadığı takdirde başarabileceğini düşünüyorum."

"ENES ÜNAL'I 2-3 TÜRK KULÜBÜ İSTEDİ AMA ENES ORADA GELİŞİYOR"

Batur Altıparmak, temsilciliğini yaptığı futbolculardan Enes Ünal'ın hızla gelişmeye devam ettiğini dile getirerek; "Enes için Avrupa'da zorlanıyor diyemeyiz, gelişiyor!. Sezon başında bana Enes ile ilgili 2-3 tane Türk kulübünden teklif geldi. Bize getir dediler. Ben o dönem için Türkiye'ye gelmeyi düşünmüyoruz dedim. Villareal düşünmezse bile biz İspanya'da kalacağız ya da başka bir yere gideceğiz dedim. Bu tabii Enes ile birlikte aldığımız bir karar. Enes'in Türkiye'ye dönme gibi bir düşüncesi yok. Kısa ve orta vadede. Avrupa'daki kariyeri ne zaman biterse o zaman Türkiye'yi düşünürüz" dedi.

Haber Yayın Tarihi : 18.03.2019 03:11 Kaynak: DHA

YORUMLAR


MHP'li Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Devraldığı Borç Durumunu Gösteren Afişi Belediye Binasına Astırdı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Havalimanında Karşıladı İmamoğlu'nun İlk İmzası Tepkilere Neden Oldu: Hapis Cezasını Gerektiren Bir Suç İşlemiştir