Son Dakika Haberleri: Beşiktaş, Dorukhan Toköz İçin Kapıyı 10 Milyon Eurodan Açacak

Beşiktaş, Dorukhan Toköz İçin Kapıyı 10 Milyon Eurodan Açacak

29 gün önce

Beşiktaş'ın genç yıldızı Dorukhan Toköz için İtalyan ve İngiliz kulüplerinin ilgisi sürüyor. Beşiktaş yönetimi, genç futbolcu için kapıyı 10 milyon eurodan açmayı düşünüyor.

Beşiktaş'ın genç yıldızı Dorukhan Toköz, İtalya Serie A ve İngiltere Premier Lig ekiplerinin radarına girdi. İngiliz ve İtalyan medyalarında bu futbolcuyla ilgili olarak haberler çıkarken, Beşiktaş yönetimine şu ana kadar gelen resmi bir teklif olmadı. Siyah-beyazlılar da Dorukhan için gelecek olan teklifleri beklemeye aldı.

İTALYAN KULÜPLERİ DEVREDE

Zira Fransa ve İzlanda ile oynanacak olan maçların kadrosuna davet edilen Dorukhan Toköz'ün, milli forma altında, süre alması halinde göstereceği performans da, bu futbolcu için gelecek teklifleri etkileyecek. Dorukhan için özellikle İtalyan kulüplerinin 7 milyon euroluk teklifte bulunacağının haberleri çıksa da, yönetim bu futbolcu için 10 milyon Euro'dan kapıyı açmayı düşünüyor.

Beşiktaş, Dorukhan Toköz İçin Kapıyı 10 Milyon Eurodan Açacak
Haber Yayın Tarihi : 25.05.2019 02:47 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Özge Ulusoy, İstanbul seçiminin ardından yaptığı paylaşımla çok konuşuldu! İmamoğlu'na "Oğlum" diye hitap eden Erkan Tan, Ordu Valisini göreve çağırdı: İstanbul Valiliği'ne tayin edilsin Son dakika! AK Parti'den sporda şiddet ve düzensizlikle ilgili yeni kanun teklifi