Son Dakika Haberleri: Göztepe'de Gouffran, Performansıyla Hocaya Umut Aşıladı

Göztepe'de Gouffran, Performansıyla Hocaya Umut Aşıladı

6 ay önce

Geçtiğimiz sezon beklentilerin uzağında kalan Göztepeli Yoan Gouffran, kamptaki istekli çalışmasıyla dikkatleri topladı.

Erzurum kampının ardından Hollanda'da ikinci etap çalışmalarına başlayan Göztepe'de teknik direktör Bayram Bektaş, geçen sezon beklentilerin uzağında kalan Yoan Gouffran'ın bu sezon çok farklı bir görüntü çizeceğini söyledi.

"GOUFFRAN ÇOK ÖNEMLİ KATKILAR SAĞLAYACAK"

Fransız futbolcunun kampın yıldızlarından biri olduğunu dile getiren Bektaş, "Takımımın genel görüntüsünden çok memnunum. Herkes çok özverili çalışıyor. Gouffran'ın ise bu sezon çok önemli katkılar sağlayacağını düşünüyorum" diye konuştu.

Göz-Göz'de Gouffran'ın yanı sıra sakatlıklarını atlatan genç stoper Hakan Çinemre ve sol bek Traore'nin de dikkat çekici performans gösterdiği bildirildi.


YORUMLAR


Gecekondunun Çatısı Çöktü, 3 Kişilik Aile Uykuda Dehşeti Yaşadı Adli Tıp, Sıla Gençoğlu'nun Vücudundaki Morlukların Orijinal Olmadığını Tespit Etti

Kıvanç Tatlıtuğ, Yakışıklı Olsun Diye Köpeğine İşkence Yaptığı İddialarına Ateş Püskürdü: Kanıtlasınlar, Mesleği Bırakacağım