Gümüşhane'de 6 Kıbrıs gazisine madalya verildi - Son Dakika

Gümüşhane'de 6 Kıbrıs gazisine madalya verildi

13.11.2019 12:56
Gümüşhane'de 6 Kıbrıs gazisine madalya verildi, System.String[]

Gümüşhane'de Kıbrıs Barış Harekatı'na katılan 6 gaziye madalya verildi.

Gümüşhane'de Kıbrıs Barış Harekatı'na katılan 6 gaziye madalya verildi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) tarafından Milli Mücadele Madalyaları tüzüğü kapsamında Kıbrıs Barış Harekatı'na katılan 6 gazi için hazırlanan madalyaların verilmesi dolayısıyla Valilik Toplantı Salonu'nda tören düzenlendi.

Burada konuşan Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, vatan için mücadele eden tüm şehit ve gazilere minnettar olduklarını söyledi.

Gelen madalyaları peyderpey Kıbrıs Barış Harekatı'nda görev alan gazilere tevdi ettiklerini anlatan Taşbilek, "Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanımızın selamlarıyla bu madalyaları sizlere tevdi ediyoruz. Vatan size minnettar. Milletimizin minnet ve şükran duyguları her zaman sizinle beraber. Bu toprakları vatan yapan sizlersiniz. Gazilerimiz ve şehitlerimiz. Bu vatan üzerinde bizler yaşıyorsak bu güzelliği sizlere borçluyuz." diye konuştu.

Törene, İl Jandarma Komutanı Abdülkadir Seri, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zekai İnan, gazi yakınları ve davetliler katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gümüşhane'de 6 Kıbrıs gazisine madalya verildi - Son Dakika


Son Dakika

Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Sosyal medyada ilgiyle izlendi! Kısıtlamayı ihlal eden bir grup, polis aracını görünce çığlıklar atarak kaçtı Güzel sörfçü Palmateer, çırılçıplak soyunup dünyanın en büyük dalgalarına meydan okudu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dört ilimizi uyardı: Vakalar artıyor Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! Fotoğrafın altına yazdıkları herkesi duygulandırdı Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf? Venezuela Devlet Başkanı Maduro: ABD, eşime benden boşanması için teklif yaptı Pentagon'un raporu sızdı! Savaş pilotunun çektiği UFO fotoğrafı ortaya çıktı