Günahlarından arınmak istemişti! Buz tutan nehre atlayan kadının hazin sonu - Son Dakika

Günahlarından arınmak istemişti! Buz tutan nehre atlayan kadının hazin sonu

22.01.2022 17:00

Rusya'da günahlarından arınacağı inancıyla Epifani Bayramı'nda buz tutan nehre giren kadın, buza çarptıktan sonra gözden kayboldu. Kameralar tarafından saniye saniye kaydedilen olay sonrası soruşturma başlatıldı.

Rusya'ya bağlı Leningrad Bölgesi'ndeki Oredezh Nehri'nde 19 Ocak'ta Ortodoks Hristiyanlar, Vaftiz Bayramı olarak da bilinen Epifani Bayramı nedeniyle suya girdi.

BUZA ÇARPIP GÖZDEN KAYBOLDU

Bölgeye giden 40 yaşındaki bir kadın, eşi ve çocuklarıyla birlikte buz tutan nehre girmek istedi. Nehrin yüzeyinde bulunan buz tabakasının kesilmesinin ardından soğuk suya atlayan kadının buza çarptığı görüldü. O an gözden kaybolan kadının başında duran kişi ise bir şeylerin yolunda gitmediğini görünce bağırmaya başladı.

ÇOCUKLARI "ANNE" DİYE BAĞIRDI

O esnada kadının eşi de soğuk suya atladı. Eşini sudan çıkarmaya çalışan adam, su altında karısını göremeyince dışarıya çıktı. Bu sırada kadının çocukları da 'anne' diye bağırmaya başladı.

ARAMA ÇALIŞMALARI BAŞLATILDI

Kadının son anlarının görüntülendiği olayın ardından nehir altında arama çalışmaları başlatıldı. Nehirde kaybolan kadının cesedine ulaşılamazken, bölge savcılığı olayla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Ortodoks Hristiyanlar, Epifani Bayramı'nda günahlarından arınacağı inancıyla buz tutan göl ve nehirlere giriyor.

YORUMLAR (7)
  • Vedat Tekin: Bunu yapan Müslüman olsaydı kemalistler hep bir agızdan yobazlar diye bağırıyor olacaktı.iste ironik bir vakıa Kemalistlerin algısı bu kadar.. Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
  • Ercan Aral : Bizi müslüman kılan Rabbime sonsuz şükürler olsun.iyiki böyle saçma sapan düşüncelerimiz yok. Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Putin'den NATO'ya gözdağı: Finlandiya'yla İsveç'in NATO üyeliği Rusya'ya tehdit yaratmayacak ancak reaksiyon vereceğiz Putin'den NATO'ya gözdağı: Finlandiya'yla İsveç'in NATO üyeliği Rusya'ya tehdit yaratmayacak ancak reaksiyon vereceğiz Ukraynalı askerin cenaze töreni Ukraynalı askerin cenaze töreni McDonald's Rusya'dan çıkıyor McDonald's Rusya'dan çıkıyor

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Günahlarından arınmak istemişti! Buz tutan nehre atlayan kadının hazin sonu - Son Dakika


Advertisement