22 telefon ve 1 dizüstü bilgisayarı böyle çaldılar - Son Dakika

22 telefon ve 1 dizüstü bilgisayarı böyle çaldılar

22.10.2021 00:42

22 telefon ve 1 dizüstü bilgisayarı böyle çaldılar Kırklareli'de yaşanan hırsızlık vakasında bir işletmeden 22 adet cep telefonu, 1 adet dizüstü bilgisayarı çalındı.

22 telefon ve 1 dizüstü bilgisayarı böyle çaldılar

KIRKLARELİ - Kırklareli'de yaşanan hırsızlık vakasında bir işletmeden 22 adet cep telefonu, 1 adet dizüstü bilgisayarı çalındı. Olayın şüphelilerini yakalamak üzere harekete geçen jandarma ekipleri ise, özverili çalışmaları neticesinde şüphelilerden birini kısa sürede gözaltına aldı.

Olay, Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesi Büyükkarıştıran Beldesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, gece saat 03.10 sıralarında Yeni Mahalle'de faaliyet gösteren bir telefoncu dükkanına giren hırsızlık şüphelileri, 22 adet cep telefonu ile 1 adet de dizüstü bilgisayarı çaldı. Yaklaşık 62 bin TL değerindeki elektronik eşyayı çalan hırsızların peşine düşen Büyükkarıştıran Jandarma Komutanlığı ekipleri ise, olayda kullanılan aracın da çalıntı olduğunu tespit etti.

Yapılan sıkı araştırma ve incelemeler neticesinde kimlikleri tespit edilen şüphelilerden D.Y. kıskıvrak yakalandı. Lüleburgaz Cumhuriyet Başsavcılığı'na sevk edilen şüpheli tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Olaya ilişkin başlatılan soruşturma ise sürüyor.

22 telefon ve 1 dizüstü bilgisayarı böyle çaldılar
22 telefon ve 1 dizüstü bilgisayarı böyle çaldılar
22 telefon ve 1 dizüstü bilgisayarı böyle çaldılar
22 telefon ve 1 dizüstü bilgisayarı böyle çaldılar

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 22 telefon ve 1 dizüstü bilgisayarı böyle çaldılar - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Meclis'te yaptığı el hareketi tepkilere yol açtı 19:14 Kemal Kılıçdaroğlu'nun Meclis'te yaptığı el hareketi tepkilere yol açtı
Son Dakika! Kılıçdaroğlu, Meclis'teki bütçe görüşmelerinde çok sert konuştu: Enflasyon yüzde 21 ise siyaseti bırakırım 18:12 Son Dakika! Kılıçdaroğlu, Meclis'teki bütçe görüşmelerinde çok sert konuştu: Enflasyon yüzde 21 ise siyaseti bırakırım Son dakika: Memur ve memur emeklilerinin maaşlarına yüzde 30 ila yüzde 35 arasında zam yapıldı 16:53 Son dakika: Memur ve memur emeklilerinin maaşlarına yüzde 30 ila yüzde 35 arasında zam yapıldı AK Parti MKYK Üyesi Abdurrahman Kurt'tan Haberler.com'a özel açıklama: Güneydoğu'da oyları artan parti yok, bize de kızgınlık var 16:08 AK Parti MKYK Üyesi Abdurrahman Kurt'tan Haberler.com'a özel açıklama: Güneydoğu'da oyları artan parti yok, bize de kızgınlık var Melis Sezen'den kendisini taklit eden Tansu Dayan'a yanıt: Kelebek etkisi 14:23 Melis Sezen'den kendisini taklit eden Tansu Dayan'a yanıt: Kelebek etkisi Son Dakika: Erdoğan'dan 12:17 Son Dakika: Erdoğan'dan "Asgari ücret 4 bin TL olacak mı?" sorusuna cevap: İşçimizi zora sokamayacağız Beşiktaş'tan şaşırtan transfer! Cenk Tosun'la anlaşma sağlandı 12:10 Beşiktaş'tan şaşırtan transfer! Cenk Tosun'la anlaşma sağlandı Sadakatsiz'in yıldızı Melis Sezen'in ödül gecesinde giydiği giysi beğenilmedi! Eğreti duruyor 11:24 Sadakatsiz'in yıldızı Melis Sezen'in ödül gecesinde giydiği giysi beğenilmedi! Eğreti duruyor
Advertisement