Başkan Ergün, MHP MYK Üyesi Uçak ve Meclis Üyesi Noyan'ı ağırladı - Son Dakika

Başkan Ergün, MHP MYK Üyesi Uçak ve Meclis Üyesi Noyan'ı ağırladı

27.10.2021 15:04
Başkan Ergün, MHP MYK Üyesi Uçak ve Meclis Üyesi Noyan'ı ağırladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP MYK üyesi Ali Uçak ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Bilgehan Noyan'ı ağırladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarının yanı sıra Alaşehir'deki çalışmalarla ilgili de görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Başkan Ergün konuklarına ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

MHP MYK Üyesi Ali Uçak, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Bilgehan Noyan ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Ergün'e çalışmalarında başarılar dileyen MYK Üyesi Ali Uçak, 17 ilçede gerek Manisa Büyükşehir Belediyesi, gerek MASKİ Genel Müdürlüğünün önemli çalışmalar yürüttüğünü dile getirerek, teşekkür etti. Ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür eden Başkan Cengiz Ergün de, il genelinde Manisalıların ihtiyacı olan asfalttan içme suyuna, altyapı çalışmalarından yeşil alanlara kadar önemli hizmetler yürüttüklerini ifade etti. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarının yanı sıra Alaşehir'deki çalışmalarla ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Ergün, MHP MYK Üyesi Uçak ve Meclis Üyesi Noyan'ı ağırladı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Giresunspor'dan Beşiktaş'a tarihi fark 21:06 Giresunspor'dan Beşiktaş'a tarihi fark Müslüme soruşturmasında dede Hasan Yağal'ın hangi suçtan tutuklandığı ortaya çıktı 18:39 Müslüme soruşturmasında dede Hasan Yağal'ın hangi suçtan tutuklandığı ortaya çıktı Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkmenistan'da 9 maddelik anlaşma imzalandı 17:05 Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkmenistan'da 9 maddelik anlaşma imzalandı
Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak? İşte TOGG CEO'sunun yanıtı! 16:05 Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak? İşte TOGG CEO'sunun yanıtı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla döviz kurunda manipülasyon yapanlar tek tek tespit edilecek 14:57 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla döviz kurunda manipülasyon yapanlar tek tek tespit edilecek Tutuklu dede Hasan Yağal, 11 ay önce Facebook'ta Müslüme ile fotoğrafını paylaşmış! 11:51 Tutuklu dede Hasan Yağal, 11 ay önce Facebook'ta Müslüme ile fotoğrafını paylaşmış!
Zamlar nedeniyle gelen tepkilerden bıktı! Dükkanına 11:17 Zamlar nedeniyle gelen tepkilerden bıktı! Dükkanına "Lütfen zamlarla ilgili benimle tartışmayın. Zamları ben yapmıyorum" notu astı! Müslüme'nin boynundaki DNA için Dede Hasan Yağal'ın yüzsüz savunması 10:35 Müslüme'nin boynundaki DNA için Dede Hasan Yağal'ın yüzsüz savunması
Advertisement