Hadise, aşk hayatıyla ilgili esprili bir paylaşım yaptı - Son Dakika

Hadise, aşk hayatıyla ilgili esprili bir paylaşım yaptı

20 gün önce

Hem sesi hem de güzelliğiyle dikkatleri üzerinde toplayan Hadise, Instagram hesabından aşk hayatıyla ilgili esprili bir paylaşım yaptı. Hadise, O Ses Türkiye setinden çekilmiş bir karesine, "Hayal mahsulü sevgilimle dertleşirken ben!" notunu düştü.

Son zamanlarda hem kostümleri hem de fit vücuduyla dikkat çeken ve gündemden düşmeyen Hadise, geçtiğimiz günlerde aşk sorularına "Sevgilim olmadığını nereden biliyorsunuz" diyerek tepki göstermişti.

"SEVGİLİMLE DERTLEŞİRKEN BEN!"

Bu açıklamanın ardından Hadise'nin sevgilisi var mı merak edilirken, şarkıcıdan esprili bir paylaşım geldi. 34 yaşındaki şarkıcı 'O Ses Türkiye' setinde çekilmiş bir karesine; 'Hayal mahsulü sevgilimle dertleşirken ben!' notunu düştü.

Yoruma kapalı bu paylaşım, kısa süre içerisinde 90 bine yakın beğeni aldı.

NEFES KESEN PAYLAŞIMINA BEĞENİ YAĞDI

Öte yandan, geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'ta bir mekanda sahne alan Hadise, yine iddialı bir kostümle sahneye çıkmıştı. Sahneden çekilmiş fotoğraflarını, "Prensesler gibiydim ben" notuyla paylaşan ünlü şarkıcının fotoğrafları kısa sürede binlerce beğeni almıştı.

Hadise, aşk hayatıyla ilgili esprili bir paylaşım yaptı
Hadise'nin nefes kesen paylaşımına beğeni yağdı

Haber Yayın Tarihi: 21.11.2019 09:16 

YORUMLAR


Son Dakika

Libyalı komutandan Türkiye'ye küstah tehdit: Gemilerini batıracağım
Kıskançlık krizi geçiren damat, düğünde ortalığı birbirine kattı Kanser sebebiyle ölen hastane çalışanı kadının cenazesi 8 yıl sonra toprağa verildi