Son Dakika Haberleri: Hadise, Derin Yırtmaçlı Elbisesiyle Takipçilerini Heyecanlandırdı

Hadise, Derin Yırtmaçlı Elbisesiyle Takipçilerini Heyecanlandırdı

5 ay önce

Beyazıt Öztürk ile adı aşk dedikodularına karışan ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından paylaştığı yırtmaçlı elbiseli fotoğrafıyla takipçilerine şov yaptı.

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye'nin juri koltuğuna oturan ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından paylaştığı yırtmaçlı elbiseli fotoğrafıyla takipçilerine şov yaptı.

TAKİPÇİLERİNDEN TAM NOT ALDI

Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan şarkıcı Hadise, takipçilerinden tam not aldı. Hadise derin yırtmacıyla takipçilerini kendine hayran bıraktı.

BEYAZ'IN FOTOĞRAFINI YAYINLAMIŞTI

Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan ünlü şarkıcı Hadise, O Ses Türkiye programında çekilmiş Beyaz Öztürk fotoğrafıyla kafaları karıştırmıştı. Hadise'nin paylaşımına takipçileri de sessiz kalmamıştı. Hadise'nin paylaşımını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi fotoğrafa, "Çok yakışıyorsunuz olur bence bu iş." yorumunu yapmıştı.

Haber Yayın Tarihi : 20.12.2018 12:28 

YORUMLAR


Mansur Yavaş, ABB'nin İnternet Sitesindeki Kapak Fotoğrafını da Değiştirdi Son Dakika! Sri Lanka'da Patlama! 52 Ölü, 283 Yaralı Şarkıcı Gökhan Özoğuz, 4 Askerin Şehit Olmasını Ekrem İmamoğlu'nu Bağlayan Gazeteye Sitem Etti