Son Dakika Haberleri: Lüks İçinde Yaşıyorlar! Hakan Şükür'ün Tesettürlü Eşi, ABD'de Başını Açtı

Lüks İçinde Yaşıyorlar! Hakan Şükür'ün Tesettürlü Eşi, ABD'de Başını Açtı

12 ay önce

FETÖ firarisi Hakan Şükür, ABD'nin San Francisco kentinde eşiyle birlikte görüntülendi. Şükür'ün tesettürlü olan eşinin başını açmış olması dikkatlerden kaçmadı.

Fetullahçı Terör Örgütü ( FETÖ) firarisi Hakan Şükür'ün ABD'nin San Francisco kentindeki lüks yaşamı görüntülendi. Şükür'ün 2012 yılında tesettüre giren eşinin, başörtüsüz olması dikkat çekti.

LÜKS İÇİNDE HAYAT SÜRÜYORLAR

ABD'ye 19 Kasım 2015'de kaçan Şükür'ün, 15 Temmuz darbe girişimi öncesi veya sonrasında ABD'ye kaçan birçok üst düzey FETÖ üyesi gibi lüks yaşamı dikkat çekiyor. Türkiye'den ABD'ye kaçtıktan sonra kendisine lüks bir yaşam kuran Şükür'ün halen ailesiyle ikamet ettiği evinin bedelinin, bölgedeki emlak değerleme sitelerine göre 3 milyon dolar olduğu görülüyor. Eylül 2015'ten bu yana kiralanmış olduğu anlaşılan evin aylık kirası ise 6 bin 850 dolar olarak gözüküyor.


ABD'DE BAŞINI AÇTI

Öte yandan 2012 yılında tesettüre giren Şükür'ün eşi Beyda Şükür'ün başı açık görüntüsü dikkat çekti. Beyda Şükür, 2012 yılında eşiyle birlikte gittiği Hac'da tesettüre girme kararı almış ve uzun yıllar başörtüsü kullanmıştı.


2012 yılında Hac'dan dönen Hakan ve Beyda Şükür çifti

İşte Amerika'daki Hakan ve Beyda Şükür çiftinin son görüntüsü:

FETÖ Firarisi Hakan Şükür'ün ABD'deki Lüks Yaşamı Kamerada
Yol Kenarında Baygın Bulunan Suriyeli Kızların, Otomobilden Atladıkları Ortaya Çıktı ABD Askerleri, Trump Yönetiminde Büyük Çaplı Bir Savaş İhtimalini Yakın Görüyor

Sendikalardan Asgari Ücrete Çifte Zam Talebi