"Haliç Okumaları"nın Bu Ayki Konuğu Buket Uzuner - Son Dakika

"Haliç Okumaları"nın Bu Ayki Konuğu Buket Uzuner

05.04.2018 15:23
"Haliç Okumaları"nın Bu Ayki Konuğu Buket Uzuner

Kadir Has Üniversitesi'nin her ay farklı bir yazarı edebiyat tutkunlarıyla buluşturan etkinliği "Haliç Okumaları" bu ay Buket Uzuner'i ağırlıyor.

Kadir Has Üniversitesi, 10 Nisan Salı günü gerçekleşecek altıncı "Haliç Okumaları" etkinliğinde ünlü yazar Buket Uzuner'i ağırlayacak. Kalem Ajans'ın temsil ettiği önemli yazarlardan Buket Uzuner, yeni romanı 'Hava'dan bir bölüm okuyacağı "Haliç Okumaları" etkinliğinde, hakkında merak edilen sorulara cevap verecek ve kitaplarını da imzalayacak.

Eserleri onlarca dile çevrilen, özellikle Gelibolu, Kumral Ada Mavi Tuna, Balık İzlerinin Sesi, İki Yeşil Susamuru gibi romanlarıyla milyonların gönlünde taht kuran Buket Uzuner 25 yılı aşkın süredir Türkiye satış listelerinin üst sıralarında yer alıyor. Uzuner'in hem yazarlık hikayesini, hem de kendi sesinden romanından bir bölümü dinlemek isteyen tüm edebiyatseverler 10 Nisan Salı günü 16.00'da Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü'nü ziyaret edebilir.

YORUMLAR
500
'6. Haliç Genç Edebiyat Günleri', 25 Mayıs'ta başlayacak '6. Haliç Genç Edebiyat Günleri', 25 Mayıs'ta başlayacak Haliç'te suyun renginin değiştiği gözlendi Haliç'te suyun renginin değiştiği gözlendi
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Haliç Okumaları'nın Bu Ayki Konuğu Buket Uzuner - Son Dakika


Advertisement