Son Dakika Haberleri: Hande Yener Alaşehir'i Salladı

Hande Yener Alaşehir'i Salladı

15 gün önce

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Türk Pop Müziği'nin kraliçesi Hande Yener'i hayranlarıyla buluşturdu.

Hande Yener Alaşehir'i Salladı, System.String[]

Başarılı sanatçı  Hande Yener, sahne performansı ve seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla ilçe sakinlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Türk Pop Müziği sanatçısı  Hande Yener,  Alaşehir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 95. Yıl dönümü kapsamında  Alaşehir Demokrasi Şehitleri Alanı'nda sahne aldı.  Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen konserde  Hande Yener başarılı sahne performansıyla kurtuluş coşkusunu ikiye katladı. Konseri,  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün,  Alaşehir  Belediye Başkanı Gökhan  Karaçoban, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Belediyesi Dairesi Başkanları,  Alaşehir Koordinasyon İşleri Müdürü Akif Ceylan ve binlerce Alaşehirli takip etti. Konserin ilerleyen dakikalarında  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün ve  Alaşehir  Belediye Başkanı Gökhan  Karaçoban sahneye davet edildi.  Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen konser nedeniyle memnuniyetini dile getiren  Alaşehir  Belediye Başkanı Gökhan  Karaçoban,  Alaşehir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yıl dönümünü kutladı.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI VERDİLER

Karaçoban'ın ardından  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün bir konuşma yaptı. Başta  Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ve tüm silah arkadaşlarını hürmetle anarak konuşmasına başlayan Başkan Ergün," Bugün bu ülkede özgürce yaşıyorsak ulu önderimizin ve silah arkadaşlarının sayesinde. Bu anlamda meydanı dolduran binlerce gencimizin de bunu asla unutmamasını temenni ediyorum. Bugünlerin kıymetini bilelim. Biz bugün bulunduğumuz makamlarda elimizden gelen çabayı gösteriyoruz" dedi.  Alaşehir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yıl dönümünü de kutlayan Başkan Ergün,  Alaşehir  Belediye Başkanı Gökhan Karaçaoban ile birlikte beraberlik mesajları vererek konuşmasına son verdi.

YENER'İ TEBRİK ETTİLER

Konuşmaların ardından  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün ve  Alaşehir  Belediye Başkanı Gökhan  Karaçoban, Türk Pop Müziği'nin kraliçesi  Hande Yener'i başarılı performansından dolayı tebrik ederek çiçek ve  Manisa'ya özgü ürünlerin bulunduğu paketi hediye etti. Sahne şovları ve dansçılarıyla unutulmaz bir gece yaşatan sanatçı, Manisalı hayranlarından büyük alkış aldı.


Alman Uyruklu Bilgisayar Mühendisinin Şüpheli Ölümü! Balkondaki Kameralar Dikkat Çekti Miss Turkey 2017 Birincisi Itır Esen Oldu! Itır Esen Kimdir?
Trump, Erdoğan'ı Öve Öve Bitiremedi: Benim Dostum Haline Geldi