Son Dakika Haberleri: Harçlıklarını Mehmetçik Vakfı'na Bağışladılar

Harçlıklarını Mehmetçik Vakfı'na Bağışladılar

9 gün önce

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesindeki İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, harçlıklarını Mehmetçik Vakfı'na bağışladı.

Harçlıklarını Mehmetçik Vakfı'na Bağışladılar, System.String[]
 Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesindeki İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, harçlıklarını Mehmetçik Vakfı'na bağışladı.

Afşin İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, okul idarecilerinin eşliğinde Afşin İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

 Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı dolayısıyla İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Rıdvan Tuncer ve burada görevli askerlere şükran duygularını ifade eden öğrenciler, beraberinde getirdikleri eldiven hediyeleri de teslim etti.

Okul Müdür Yardımcısı Meksen Gül, ziyarette yaptığı konuşmada, öğrencilerin Zeytin Dalı Harekatı'na destek olmak için aralarında kampanya başlattıkları ve harçlıklarını toplayarak Mehmetçik Vakfı'na bağışladıklarını bildirdi.

Her zaman askerin destekçisi olduklarını ifade eden Gül, "Şehit olan askerlerimizin ruhu şad olsun, gazilerimize de acil şifalar diliyoruz." dedi.

Afşin İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Tuncer de öğrencilerin duyarlı davranışının kendilerini çok etkilediğini ifade ederek, teşekkür etti.TSK'nın Hamlesinin Ardından Youtube, Terör Konvoyunun Vurulma Anını Yeniden Yayınladı 15 Temmuz'da Mehmetçik Vakfı'ndaki Olaylara İlişkin Davada 119 Sanık İçin Müebbet İstemi

İnsansız Kara Aracı ile Katmerciler'in Hisseleri Uçuşa Geçti TSK'nın Operasyon Görüntülerini Silen Youtube'dan Açıklama: Yanlışlıkla Kaldırıldı