Hareket eden gemi üzerinde 5 durak gitti - Son Dakika

Hareket eden gemi üzerinde 5 durak gitti

31.08.2021 12:19

Adrenalin bağımlısı genç Yunus Emre Özer, Galata Köprüsü'nün korkuluklarına çıkarak hareket eden gemini üzerine atladı. 5 durak boyunca tehlikeli yolculuğuna devam eden Özer, herkesi korkuttu.

İstanbul Merter'de metrobüsün üzerine çıkarak 5 durak boyunca yolculuk yapan Yunus Emre Özer, yaptığı tehlikeli hareketi kayda alarak sosyal medyada paylaşmıştı.

OTOBÜSÜN ÜZERİNDE YATARAK 12 DURAK GİTMİŞTİ

Aynı genç, arkadaşının yardımıyla Sultangazi'de otobüs durağındaki bir otobüsün üzerine tırmanmış ve otobüsün üstünde yatarak gizlendikten sonra 12 durak gitmişti.

Adrenalin tutkunu genç, Galata Köprüsü'nden hareket halindeki geminin üstüne atladı

HAREKET HALİNDEKİ GEMİNİN ÜSTÜNE ATLADI

O genç bu kez akıl almaz bir harekete daha imza attı. Galata Köprüsü'nden seyir halinde olan bir gemiye atlamak için korkuluklara çıkan genç, köprünün altından gemi geçtiği esnada üstüne atladı. Yürekleri ağza getiren o anları hem kaydeden hem de kaydettiren genç, ardından ayağa kalkarak sevinç çığlıkları attı.

Adrenalin tutkunu genç, Galata Köprüsü'nden hareket halindeki geminin üstüne atladı

KAPTANDAN FIRÇA YEDİ

Ancak geminin mürettebatı gencin güverteye atladığını fark ederek onu yakaladı. Kaptan köşküne götürülen Özer, burada kaptan tarafından bir süre azarlandı. Açıklama yapan genç, ardından gemiden inerek hızla uzaklaştı.

Yunus Emre Özer, kameralara yansıyan korku dolu o anları ise sosyal medyada paylaştı.

Adrenalin tutkunu genç, Galata Köprüsü'nden hareket halindeki geminin üstüne atladı
YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Ukrayna'dan yola çıkan mısır yüklü 'Rojen' isimli tahıl gemisi Çanakkale Boğazı'ndan geçti Ukrayna'dan yola çıkan mısır yüklü 'Rojen' isimli tahıl gemisi Çanakkale Boğazı'ndan geçti Ukrayna'dan hareket eden tahıl yüklü 'Glory' isimli gemi İstanbul'a ulaştı Ukrayna'dan hareket eden tahıl yüklü 'Glory' isimli gemi İstanbul'a ulaştı TAHIL YÜKLÜ GEMİ SARIYER AÇIKLARINA GELDİ TAHIL YÜKLÜ GEMİ SARIYER AÇIKLARINA GELDİ
Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Hareket eden gemi üzerinde 5 durak gitti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement