Harika Nazlı Şöhret ile Sertifikalı Acces Bars Eğitimi - Son Dakika

Harika Nazlı Şöhret ile Sertifikalı Acces Bars Eğitimi

01.03.2017 08:04
Harika Nazlı Şöhret ile Sertifikalı Acces Bars Eğitimi, System.String[]

Acces Bars Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz şeyler beynimizde depolanır ve duygularımız, düşüncelerimiz ve hislerimiz bir elektrik yükü oluştururlar.

Acces Bars

Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz şeyler beynimizde depolanır ve duygularımız, düşüncelerimiz ve hislerimiz bir elektrik yükü oluştururlar. Bu elektrik yükü başımızda yer alan belirli noktalarda birikir. Bars çalışması ile amaçlanan, o noktalara enerji vererek orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmaktır.

Şifa, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para v.s. ile ilgili düşünceleri, fikirleri, inançları ve kararları depolayan 32 enerjetik elektrik şarj noktalarında tıkanan enerjinin akışı sağlanınca, blokajlar çözülmeye başlar.

Bars seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar, çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok " Var" olabilmeye "An'da" kalabilmeye başlarsınız. Yani, geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan, tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Hayatınıza ne tür katkılar sağlar;

Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.

Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.

Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.

Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.

Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.

Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.

Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi yaşamınıza geri döndürür.

Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.

Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır.

Bedenin yaşlanma hızını azaltır.

Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.

Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.

Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.

Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.

Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.

Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder.

Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.

Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.

Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar.

Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.

Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

-Bu eğitimde; bilinçaltının temizlenmesi ile ilgili sözlü süreçleri deneyimliyor ve başımızda yer alan 32 Enerjetik Noktanın yerlerini farklı görsel yöntemler kullanarak öğreniyoruz.

-6 saat süren dersler esnasında her katılımcı 2 kez Access The Bars™ Seansı almakta ve 2 kez Access The Bars™ Seansı vermektedir.

-İngilizce yazılmış ve Türkçe çevirisi yapılan kitaplar konunun iyice anlaşılmasına yardımcı olacak şekilde düzenlenmiştir.

Sertifikalandırılacak olan bu eğitimin alınması ile birlikte siz de access bars uygulayıcı olmaya hak kazanırsınız.

Katilim ücreti: 640 TL.

2. kez katilacaklar icin ucret: 320 TL.

3.kez katılacaklar için ücret 320 TL

ÖNEMLİ***

*15 yaş ve altındaki katılımcıların dünyanın her yerindeki seminerlere katılımı ÜCRETSİZdir.

*16-17 yaş arası katılımcılar ise %50 indirimli yani 320 TL olarak katılabilirler.

SERTİFİKA: Eğitim sonunda Uluslararası geçerliliği olan "Access Bars Uygulayıcı Sertifikası" verilir.

**Bu eğitimi birinci kez aldığınızda "Access Bars Uygulayıcısı" olur ve seans yapabilirsiniz; farklı eğitmenlerden ikinci ve üçüncü kez aldığınızda Uygulayıcılar yetiştiren bir "Access Bars Eğitmeni" olursunuz.

Etkinliklerimiz randevuludur. Çalışmalar 8 kişi ile sınırlı olduğundan,kesin kaydınızı 28 Şubat 2017 Salı akşamına kadar 300 TL ön ödeme ile Yapı Kredi Bankası -NİL TAVELLİ -IBAN-TR85 0006 7010 0000 0071 6065 87 nolu hesaba yatırılmasını rica ederiz.

Randevularınız ve sorularınız için Berna Boğaç ile irtibata geçebilirsiniz.

berna@zihinvebeden.com

0532 617 0545

Nil Tavelli

nil@zihinvebeden.com

0532 295 62 48

Zihin ve Beden Danışmanlık Akademi

İncirli Cad. Sinan Ap. No: 43 Daire: 13 Bakırköy/ İstanbul

0212 466 4141

info@zihinvebeden.com

Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Harika Nazlı Şöhret Kimdir...

İstanbul'da doğdum, 20 yaşında Eczacılık Fakültesini bitirdim. Serbest eczacılık yaparken PETEK KİTAMURA'DAN Reiki egitimleri aldmı. Kendi içsel yeteneklerini açığa çıkardım. Rüyalarımın yol göstermesiyle Beki İkala Erikli'den Melek Koçluğu ve regresyon eğitimlerini tamamladım. Ganj Akademiden Hülya Kavuzlu'dan Kuantum ve Nlp Yaşam Koçluğu, Hasan Yalkın EFT eğitimi, Belma Yener'den Ho'ponopono eğitimleri çıktığım yolda donanımımı perçinledi.Canan Bekdik 'ten Acces bars egitimi aldım. Yoga, nefes, aile dizilimi çalışmalarına katıldım. 15 yıldır insanların içindeki en yüksek potansiyeli çıkarma, kendi özüne ulaşma, hastalıkları şifalandırma çalışmaları yapmaktayım. 11/11/2014 yılında GOA yayınlarından Hayatım Ben Harika AYŞE YILDIZ kitabım yayınlandı. Seminer, workshop çalışmalarında kendi özümüze ulaşma,kendimizi bilme çalışmalarını yapmaktayım. Bu çalışmalarımda,seans,reiki,kuantum-nlp koçlugu,regresyon,acces bars,psişik okuma,melek rehberligini kullanmaktayım.Canan Bekdik 'ten Acces Bars egitimi alarak,daha hızlı şifa için uygulamalar yapıp,egitimlerini veriyorum.

Harika Nazlı Şöhret ile Sertifikalı Acces Bars Eğitimi

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Harika Nazlı Şöhret ile Sertifikalı Acces Bars Eğitimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 30 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 188 kişi vefat etti, 31 bin 219 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: 65 yaş üstü ve 20 yaş altına yeni tedbir! Toplu taşıma kullanamayacaklar Son Dakika: Koronavirüs tedbirleri kapsamında anasınıfı ve benzeri eğitim kurumlarının faaliyetlerine ara verilecek Son Dakika: Hafta içi her gün gece saat 21:00 ile sabah 05:00 arasında genel sokağa çıkma sınırlaması uygulanacak Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı Trabzonspor'un eski yıldızı Marcelinho, 45 yaşında futbola döndü İbo Show'un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı