Son Dakika Haberleri: Yoldan Geçenlere Sataşan Haylaz Kedi Sosyal Medyada Fenomen Oldu

Yoldan Geçenlere Sataşan Haylaz Kedi Sosyal Medyada Fenomen Oldu

1 ay önce

İstanbul Bayrampaşa'da bir marketin önünde bekleyen kedi, görenleri hayrete düşürdü. Pusu kurup yoldan geçenlerin bir anda üstüne atlayan kedinin görüntüleri sosyal medyanın da gündemine oturdu.

İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde bir marketin önünde bekleyen kedi yaptığı haylazlıklarla görenleri şaşkına çevirdi. Yoldan geçen ve markete girmeye çalışan vatandaşların üzerine atlayıp korkutan kedinin görüntüleri sosyal medyada çok sayıda kişi tarafından paylaşıldı.

YOLDAN GEÇENLERİ KORKUTUYOR

Görüntülerde, Bayrampaşa'daki bir marketin kapısında duran kedi, önünden geçenlere sırnaşıyor. Kedinin sırnaşmaları yer yer sataşmaya dönüşse de vatandaşların tepkisi korkmaktan öteye gitmiyor.

HAYLAZ KEDİ SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Görenler, kedinin veterinere götürülmesi gerektiğini iddia ederken haylaz kedi sosyal medyada fenomen oldu. Market önünde bekleyen kedinin ilginç görüntüleri çok sayıda kişi tarafından paylaşıldı.

Haber Yayın Tarihi : 19.03.2019 08:37 Kaynak: İHA

YORUMLAR


MHP'li Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Devraldığı Borç Durumunu Gösteren Afişi Belediye Binasına Astırdı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Havalimanında Karşıladı İmamoğlu'nun İlk İmzası Tepkilere Neden Oldu: Hapis Cezasını Gerektiren Bir Suç İşlemiştir