Hentbol Erkekler Süper Ligi - Son Dakika

Hentbol Erkekler Süper Ligi

02.01.2012 17:20
Hentbol Erkekler Süper Ligi, System.String[]

Hentbol Erkekler Süper Ligi'nde ilk yarının son maçında Adana Çukobirlik ile karşılaşacak olan Mersin Yenişehir Hentbol Eğitim, hazırlıklarına başladı.

Hentbol Erkekler Süper Ligi'nde ilk yarının son maçında Adana Çukobirlik ile karşılaşacak olan Mersin Yenişehir Hentbol Eğitim, hazırlıklarına başladı.

Antrenör Osman Özoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Adana Çukobirlik ile deplasmanda yapacakları maçın düşme potasındaki her iki takım için de önem taşıdığını söyledi.

Kazanmaktan başka bir şey düşünmediklerini ifade eden Özoğlu, şunları söyledi:

"Ligde son sırada yer alan Adana Çukobirlik ile yapacağımız karşılaşmanın hazırlıklarına başladık. Bu zorlu mücadeleden puanla dönerek ligde kalma adına önemli bir engeli aşmak istiyoruz. Hazırlıklarımızı da bu doğrultuda sürdüreceğiz"

- MERSİN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hentbol Erkekler Süper Ligi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

İki boksör basın toplantısında tekme tokat kavga etti 10:48 İki boksör basın toplantısında tekme tokat kavga etti Ölü bulunan adamın katili, kuzeni çıktı! ''Sen kadın satıyordun, aynı soy ismi taşıyamam 10:45 Ölü bulunan adamın katili, kuzeni çıktı! ''Sen kadın satıyordun, aynı soy ismi taşıyamam" deyip vurmuş 6 aylık veya 1 aylık bebeklere yanlışlıkla korona aşısı yapıldığını açıkladı, sosyal medya ayağa kalktı 10:33 6 aylık veya 1 aylık bebeklere yanlışlıkla korona aşısı yapıldığını açıkladı, sosyal medya ayağa kalktı
Bafra Arkeoloji ve Etnografya Müzesi'nde 3 bin yıllık kafatasında bulunan ameliyat izi, görenlerin ilgisini çekiyor 10:19 Bafra Arkeoloji ve Etnografya Müzesi'nde 3 bin yıllık kafatasında bulunan ameliyat izi, görenlerin ilgisini çekiyor Eşi ve kumasıyla aynı evde yaşayan kadının söyledikleri Esra Erol'u şakına uğrattı: Beni adamlarla tanıştırdı ve hırsızlık yaptırdı 09:57 Eşi ve kumasıyla aynı evde yaşayan kadının söyledikleri Esra Erol'u şakına uğrattı: Beni adamlarla tanıştırdı ve hırsızlık yaptırdı Fatih Terim'den Kayserili futbolcu İbrahim Akdağ'a olay sözler: Hayırdır, sen kimsin? 09:24 Fatih Terim'den Kayserili futbolcu İbrahim Akdağ'a olay sözler: Hayırdır, sen kimsin?
Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Cevher makamında şehit edilirken olaya müdahale etmeyip kaçan 40 polis hakkında soruşturma açıldı 08:46 Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Cevher makamında şehit edilirken olaya müdahale etmeyip kaçan 40 polis hakkında soruşturma açıldı Londra'da açacağı restoran için takipçilerinden destek isteyen Nusret, çıraklık fotoğrafını paylaştı 07:36 Londra'da açacağı restoran için takipçilerinden destek isteyen Nusret, çıraklık fotoğrafını paylaştı
Advertisement