"Hiç Mutlu Bir Son Hayalim Yok!" - Son Dakika

"Hiç Mutlu Bir Son Hayalim Yok!"

10.06.2012 06:03

Belçim Bilgin: Mutlu bir son hayalim yok ama çocuğumla nereye gitsem mutlu olurmuşum gibi geliyor.

'Sessiz' filmiyle katıldığı 65. Cannes Film Festivali'nde Özgür Masur tasarımı; bordo renkli elbisesiyle dikkat çeken Belçim Bilgin, şöhretini yurt dışına taşıdı. Mutlu aile yaşamına başarılı bir kariyer de ekleyen Bilgin, güzelliğini ve hayatını All dergisinden Ece Bildiren'e anlattı:

Oyuncu olmayı çok istemiştim. Şimdi baktığımda bu işe daha erken atılmalıydım diyorum.

Sevsem de, sadece doğanın olduğu bir yerde çok uzun süre yaşayamazdım diye düşünüyorum.

Benim, mutlu bir son hayalim hiç yok ama çocuğumla nereye gitsem mutlu olurmuşum gibi geliyor. Sadece bu kadar huzur için erkenmiş gibi hissediyorum.

Şimdilik ömrüm yettiği kadar oyunculuk yapmak istiyorum. Farklı hayallerim yok. Çünkü oyunculuk yapmadan yaşayamazmışım gibi hissediyorum.

Bu yaz, Yılmaz'ın (Erdoğan) yeni filmi çekilecek. Bir kısmı Zonguldak'ta, bir kısmı İstanbul'da geçiyor. İki şairin hikayesi... Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat filmin iki ana karakteri. Yılmaz'ın yıllardır üstünde çalıştığı ve benim de her aşamasını bildiğim bir hikaye. Şimdi işin içinde bulunacak olmak beni çok heyecanlandırıyor. 1940'ların İstanbul'u anlatılıyor. Neyse daha fazla ipucu vermeyeyim. Anlatmaya başlayınca kendimi tutamıyorum...

Monica Belluci'nin olağanüstü soğukkanlı bir oyuncu olduğunu gözlemledim. Beni mutlu eden güzel şeyler söyledi ama övünür gibi onları anlatmak istemem. Bir keresinde "Çok başka türlü bakıyorsun, bunu kaybetme" demişti. Çok mutlu oldum.

Monica'yla çalışmak hayalimdi. Javier Bardem, Cate Blanchett... Daha çok kişi var. Ama önemli olan yönetmenin hayal ettiği şeyi canlandırırkenki heves. Karşınızda sizi deli gibi inandıran bir yönetmen olunca o işin macerası çok başka oluyor. 'Keşanlı Ali Destanı'nın yönetmeni Çağan Irmak da olağanüstüydü. Son bölümünü çektikten sonra bana öğrendiğim bir sürü şey ve anı kaldı.

DÜZ RENK BİR İNSANIM

Çok düz renk bir insanım. Desenli şeylerle beni göremezsiniz. Daha çok soft, pastel renklerle kendimi iyi hissediyorum. Krem ve beyaz takıntım var. Kendimi rahat hissettiğim kıyafetler giyiyorum ama giyimimi kategorize etmiyorum.

En çok elbise alıyorum. Ayakkabı da aynı şekilde sanırım.

Alışverişte her telden çalarım. Zara'ya da bakıyorum, Beymen'e de giderim. Hepsinden bir şeyler seçip birbiriyle kombine etmek beni eğlendiriyor.

Gece kıyafetlerindeÖzgür Masur, Rojin Aslı Polat, Elif Cığızoğlu... Çok seviyorum çizgilerini. Artık Türkiye'de çok fazla iyi modacı var. Hepsine hayranlıkla bakıyorum.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

 Hiç Mutlu Bir Son Hayalim Yok!

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin 'Hiç Mutlu Bir Son Hayalim Yok!' - Son Dakika Magazin


Son Dakika

Antalya'da otobüsle hafif ticari araç çarpıştı: 2 ölü, 3'ü ağır 5 yaralı Meteoroloji tek tek uyardı! İstanbul dahil 43 ilde kar yağışı etkili olacak Eski Galatasaraylı Yasin Öztekin, TFF 1. Lig ekibi Samsurspor'la anlaşma sağladı Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü'den İmamoğlu'na sert sözler: Başarısızlığınızın bedelini halk ödüyor Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı