Son Dakika Haberleri: Hindistan'da, Cinayet Şüphelisi Kadın Sokaklarda Çıplak Yürütülerek Dövüldü
BBC

Hindistan'da, Cinayet Şüphelisi Kadın Sokaklarda Çıplak Yürütülerek Dövüldü

6 ay önce

Hindistan'nın Bihar eyaletinde bir kadın, bir erkeği öldürdüğü gerekçesiyle saldırgan grup tarafından soyularak sokaklarda yürütüldü ve dövüldü.

Hindistan'ın doğusundaki Bihar eyaletinde bir kadın, bir erkeği öldürdüğü şüphesiyle saldırgan bir grup tarafından soyularak sokaklarda yürütüldü ve dövüldü. Polis, olayla ilgili olarak 15 kişiyi gözaltına aldı.

19 YAŞINDAKİ GENCİN CESEDİ BULUNDU

Bihar'da Vimlesh Shah adlı 19 yaşındaki bir gencin cesedi demir yolu raylarında bulundu.

ÖLEN GENCİN KOMŞULARI, KADINI CEZALANDIRMAK İSTEDİ

Ölen gencin komşuları polise gitmek yerine, Vimlesh Shah'ı öldürdüğüne inandıkları kadını kendileri cezalandırmak istedi.

SOKAKTA ÇIPLAK YÜRÜTTÜLER

Kadının çıplak olarak sokaklarda yürütüldüğünü gösteren video kayıtta, çevresinde çok sayıda erkeğin olduğu görülüyor. Polis, WhatsApp üzerinden dolaşıma sokulan bu videolardan birinin tespit edilmesi üzerine harekete geçti.

TACİZE UĞRAYAN KADIN TEDAVİ ALTINA ALINDI

Evler, dükkanlar, araçlar ateşe verildi. Şiddete ve tacize uğrayan kadın hastanede tedavi altına alındı. Saldırgan grup ise mahalledeki bazı dükkanları, evleri ve araçları da ateşe verdi.

19 YAŞINDAKİ GENCİN ÖLÜM NEDENİ ARAŞTIRILIYOR

Bölgede hayat kadınlarının bulunduğu bir mahallede yaşayan kadına uygulanan şiddeti gösteren birden fazla video bulunuyor. Emniyet güçleri, BBC Hintçe Servisi'ne yaptıkları açıklamada, 19 yaşındaki gencin ölümünün araştırıldığını, ölüm sebebi ile ilgili otopsi raporunun beklendiğini açıkladı.

Güvenlik güçlerinin ise bölgede gerginliğin sürmesi nedeniyle ek önlemler aldığı bildirildi.

BBC

YORUMLAR


Doğru Çıkan Tahminleriyle Bilinen Google, Türkiye'deki Yerel Seçim İçin Öngörüsünü Açıkladı Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı

Kardeşini Öldüren Eşini Koruyan Abla Çiğdem Çakırer, Canlı Yayında Cinayeti İtiraf Etti