Hiperaktif gencin et takılan kancada akrobasi denemesi kötü bitti - Son Dakika

Hiperaktif gencin et takılan kancada akrobasi denemesi kötü bitti

18.11.2019 09:53

İstanbul Maltepe'de bir kasap dükkanında çalışan 15 yaşındaki İsmail Kayabaşı'nın kancada yaptığı akrobasi denemesi kötü bitti. Bir anlık dikkatsizlik sonucu dengesini kaybeden talihsiz genç, kafa üstü yere düştü.

Maltepe'de kasapta çalışan gencin et takılan kancada akrobasi denemesi kötü bitti. Dengesini kaybeden genç kafa üstü yere düştü. Kasapta çalışan diğer kişiler hafif yaralanan gence yardım ederken, gencin kancadan düşüp kafa üstü yere düştüğü anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

DÜŞTÜĞÜ YERDEN KALKAMADI

Maltepe'de bir kasap dükkanında çalışan 15 yaşındaki İsmail Kayabaşı, televizyondan gördüğü akrobatik hareketleri kasaptaki et takılan kancalarda ara sıra deniyordu. Normalde iki kancaya asılarak havadan takla atan genç, bu kez tek kancada akrobasi denemesi yapınca sonu kötü bitti. Kancaya asılan genç, bir anda dengesini kaybederek kafa üstü yere düştü. Düşmenin etkisiyle kolu ve ayağı incinen genç bir süre düştüğü yerden kalkamadı. Kasapta çalışan amcası gence yardım ederek sandalyeye oturttu. Kazayı şans eseri ucuz atlatan genç, bir bardak su içerek düşmenin şokunu atlattı.

Kancada hareket yapmak isterken yere düşen İsmail Kayabaşı, "Ben burada çalışıyordum, arada hareket yapıyordum. Televizyonda öğrendim. Bir kez denedim, iki kez denedim üç kez denedim. Üçüncüyü denedim ondan sonra düştüm. Kolum ve ayağım ağrıdı" şeklinde konuştu.

"HELİKOPTERDEN DÜŞER GİBİ DÜŞTÜ"

Kasapta çalışan Seyfullah Altan, "Çalışıyorduk, et açıyorduk. Bu kardeşimiz çok hiperaktif. Helikopterden düşer gibi düştü. Tuttuk kaldırdık. Yerinde duramıyor kıpır kıpır bu arkadaş" dedi.

"HER ZAMAN TAKLA ATIYORDU"

Gencin amcası İbrahim Kayabaşı, "Her zaman takla atıyordu, bazen de spor yapardı. Çok hızlı bir çocuk. Kafa üstü yere düştü, çok şükür bir şeyi yok" diye konuştu.

KAMERA KAYITTAYDI

15 yaşındaki gencin asıldığı kancadan yere düştüğü anlar dükkanın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde genç, hareket yapmak için tek kancaya asılıyor. Kancada dengesini kaybeden genç kafa üstü yere düşüyor, amcası da gence yardım edip yerden kaldırıyor.

Hiperaktif gencin et takılan kancada akrobasi denemesi kötü bitti
Hiperaktif gencin et takılan kancada akrobasi denemesi kötü bitti
Hiperaktif gencin et takılan kancada akrobasi denemesi kötü bitti
Hiperaktif gencin et takılan kancada akrobasi denemesi kötü bitti
Hiperaktif gencin et takılan kancada akrobasi denemesi kötü bitti

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Hiperaktif gencin et takılan kancada akrobasi denemesi kötü bitti - Son Dakika


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Yüz binlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok paniğe neden oldu